Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Dowiedz się więcej o Adopciakach

Od początku swojej działalności w Polsce chętnie bierzemy udział w projektach wybranych fundacji i stowarzyszeń, które pomagają zwierzętom. W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Viva!, która jest pomysłodawcą i autorem programu Adopciaki. Głównym zdaniem tej inicjatywy jest promowanie pozytywnych wzorców przeprowadzania adopcji zwierząt w całej Polsce.

Jako partner handlowy programu Adopciaki w 2015 i 2016 roku braliśmy udział m.in. w akcji przekazania 1% z każdego sprzedanego w naszych sklepach produktu firmy Purina. Cały uzyskany dochód został przekazany na wspieranie odpowiedzialnej adopcji i walkę z bezdomnością zwierząt.

Dodatkowo w tym roku byliśmy sponsorem nagród w konkursie organizowanym przez program Adopciaki o nazwie „Dobrane pary”. Każda z osób, która adoptowała psa lub kota i od tej pory stanowi nierozłączny duet ze swoim pupilem mogła zgłosić do konkursu swoją historię i zdobyć od nas kosze prezentowe pełne akcesoriów wybieranych indywidualnie dla każdego laureata. Upominki dla 3 pierwszych miejsc zostały przyznane w trzech kategoriach: najbardziej wzruszająca historia, najbardziej zaskakująca historia oraz nagroda publiczności.

Przeczytaj historie TUTAJ.

Produkty podarowane w ramach programu Adopciaki     Prezenty z programu Adopciaki

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ