Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Magazyn Maxi Zoo 3/2017

Drodzy Czytelnicy,

w tym roku obchodzimy jubileusz pięciolecia Maxi Zoo w Polsce,które jest dla nas okazją do podsumowań, ale i podziękowania Państwu za to, że jesteście z nami.

 

Jako firma, wchodząc na polski rynek 5 lat temu, postawiliśmy sobie za cel, by być dla Państwa nie tylko siecią specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami. Robimy wszystko, aby życie zwierząt i ich opiekunów stało się prostsze, lepsze i szczęśliwsze.

 

Dziś możemy powiedzieć, że wspólnie udaje nam się ten cel realizować. Maxi Zoo w Polsce udało się stworzyć społeczność, która z zaangażowaniem reaguje na wszystkie nasze działania, wymienia się doświadczeniami poprzez nasze media, czerpie inspiracje z naszych magazynów i wraz z nami wspiera na co dzień potrzebujące schroniska i fundacje.

 

Jesteśmy wyjątkowo dumni z tego, że dzięki Państwu nasza akcja charytatywna „Podaj Łapę” z roku na rok rośnie w siłę. W tym roku organizujemy już trzecią edycję, bo wiemy, że skupiamy wokół siebie wyjątkowych miłośników zwierząt, chętnych do niesienia pomocy.

 

Przez te pięć lat otworzyliśmy 13 sklepów w całej Polsce, a do końca roku będziemy mogli zaoferować Państwu w sumie aż 20 lokalizacji. Tylko w 2018 roku powstanie natomiast kolejnych 30 nowych sklepów, a w każdym z nich czekać będzie na wszystkich właścicieli zwierząt wykwalifikowany zespół. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, służymy poradami dotyczącymi doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek. Cieszymy się, że mieszkańcy nowych miast będą wkrótce mogli poznać naszą markę i nasze sklepy. Mamy nadzieję, że polubią je tak, jak nasi dotychczasowi Klienci.

 

Mamy nadzieję, że jesienią będziemy świętować urodziny Maxi Zoo w jeszcze liczniejszym gronie miłośników zwierząt. Jesteśmy dla Państwa i dlatego chcemy, by obchody jubileuszu były wspólnym świętem dla nas wszystkich. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie www.maxizoo.pl, jak i u naszych pracowników.

 

Dziękuję Państwu za te wspólne pięć lat, i mam nadzieję, że pozostaniecie Państwo z nami na kolejne lata.

 

Wojciech Kamiński
Country Manager Maxi Zoo Polska