Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Profesjonalne konsultacje żywieniowe

Odwiedź sklep Maxi Zoo 16 i 17 lutego i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji żywieniowych oraz odbierz kupony ze zniżką 20% na zakup produktów Real Nature dla psów i kotów.
 Poznaj gamę produktów Real Nature:

 

REAL NATURE Country Selection – to, co najlepsze z natury

 

Z REAL NATURE Country Selection zabierzesz swojego psa w kulinarną przygodę po najpiękniejszych regionach Europy. Wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego są uzyskiwane bezpośrednio z odpowiednich regionów – wysokiej jakości białko wołowe z regionów alpejskich czy świeże mięso łososia lub renifera ze Skandynawii.

 

Psy mają zróżnicowane wymagania żywieniowe w zależności od fazy życia i wielkości. Szczenię, dorosły pies czy też dorosły pies małej rasy – podając REAL NATURE Country Selection, dajesz zawsze swojemu psu to, czego właśnie potrzebuje.

 

 

REAL NATURE – daj im dobro pochodzące z natury

 

REAL NATURE dla psów i kotów łączy w sobie najwyższej jakości białka zwierzęce, najlepsze węglowodany i starannie wyselekcjonowane składniki roślinne. Proces produkcji wyróżnia się szczególnie łagodnym przetwarzaniem (tłoczenie na zimno / napełnianie na zimno), zapewniającym zachowanie najwyższej jakości, smaku i składników odżywczych.

 

Wszystkie formuły REAL NATURE są uzupełniane cennymi witaminami i minerałami, które są przydatne w fizjologii żywienia. Nie zawierają barwników, substancji aromatyzujących i konserwantów. Różne kompozycje odżywcze uwzględniają poszczególne etapy życia Twojego pupila, a dzięki dokładnie wymienionym składnikom zawsze będziesz wiedzieć, czym karmisz swojego pupila.

 

REAL NATURE WILDERNESS – dzika z natury

 

REAL NATURE WILDERNESS to bezzbożowe odżywianie idealnie dostosowane do potrzeb zwierzęcia. Dieta wzorowana jest na naturalnym pożywieniu wilków i dzikich kotów, które składa się w przeważającej części z mięsa oraz owoców, warzyw i ziół.

 

Doskonałe uzupełnienie: naturalne przekąski pomiędzy posiłkami.

 

REAL NATURE oferuje receptury zawierające naturalne składniki wzbogacone w cenne witaminy i minerały, idealnie dostosowane do zróżnicowanych potrzeb żywieniowych szczeniąt, kociąt, dorosłych oraz starszych psów i kotów.

 

 

 

*Kupon obowiązuje na całą gamę produktów Real Nature dla psa i kota. Terminy obowiązywania kuponów według informacji znajdujących się na specjalnych ulotkach dostępnych w sklepach. Ulotki z kuponami dostępne w sklepach do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji dostępne u pracowników sklepu.

Promocja nie obowiązuje w nowych sklepach Maxi Zoo – w Białymstoku oraz w Katowicach.

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ