Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Podaj łapę

Akcja charytatywna „Podaj łapę”

W 2015 roku po raz pierwszy w polskich sklepach sieci Maxi Zoo została zorganizowana akcja charytatywna o nazwie PODAJ ŁAPĘ. Między 4 października a 15 listopada 2015 roku w sklepach Maxi Zoo można było kupić naklejki za 5 złotych – „łapki” i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Cały dochód ze sprzedaży łapek został przekazany na działalność Fundacji Przyjaciel, która zajmuje się rehabilitacją osób niepełnosprawnych poprzez zajęcia z udziałem psów.

 

Podczas trwania akcji w sklepach Maxi Zoo naklejki pokryły prawie wszystkie szyby na drzwiach wejściowych i specjalnych tablicach. Wiele osób, dołączając do akcji, zostawiało również na „łapkach” swoje dedykacje oraz imiona pupili. Na każdej ulotce znajdowały się dwie „łapki” – jedną z nich trzeba było nakleić na drzwi i wpisać dedykację, a drugą można było zabrać do domu. Wszystkie naklejki były dostępne tylko w sklepach dla zwierząt sieci Maxi Zoo.

 

W pozostałych europejskich sklepach naszej firmy m.in. we Francji, Austrii, Belgii na Węgrzech i we Włoszech od wielu lat z sukcesem prowadzona jest akcja sprzedaży naklejek, z których dochód przekazywany jest na specjalne cele. Maxi Zoo w Polsce w następnych latach z pewnością będzie kontynuować organizację akcji Podaj łapę. 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY