Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Druga edycja akcji Podaj łapę

Podaj łapę – druga edycja akcji

Druga edycja naszej charytatywnej akcji „Podaj łapę” ponownie zakończyła się wielkim sukcesem. Bon na całą uzbieraną kwotę 22 listopada został przekazany Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom.

Od 1 października do 13 listopada już po raz drugi we wszystkich naszych sklepach w Warszawie, Milanówku i Poznaniu prowadzona była sprzedaż naklejek – „łapek”, z których dochód został przeznaczony na zajęcia z dogoterapii, organizowane przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Centrum Alzheimera w Warszawie.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom działa od 2008 roku. Założyła je grupa znajomych i przyjaciół, którzy chcieli pomagać dzieciom, organizując dla nich zajęcia z udziałem psów. Na przestrzeni lat zakres działalności stale się powiększał i obecnie Stowarzyszenie prowadzi zajęcia z dogoterapii zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych, dotkniętych chorobą Alzheimera.

Akcja Podaj Łapę w Maxi Zoo      Druga edycja Podaj Łapę

Zebraliśmy 32 tys. złotych

Dzięki niezwykłej hojności klientów, którzy odwiedzają sklepy Maxi Zoo, udało się w tym roku zebrać kwotę 32000 zł. W miniony wtorek 22 listopada bon na kwotę uzbieraną podczas akcji Podaj łapę  został przekazany Stowarzyszeniu podczas uroczystej gali Top For Dog, która odbyła się w Teatrze Kamienica.

Zebrane pieniądze umożliwiły rozpoczęcie cyklu zajęć z dogoterapii dla seniorów w Centrum Alzheimera oraz Środowiskowym Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Ursusie. W zajęciach udział wzięły psio-ludzkie zespoły – Kuba z labradorem Joką oraz Karolina z samojedką Lily.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY