Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Maxi Zoo po raz trzeci najlepszym sklepem stacjonarnym

Już trzeci rok z rzędu zdobyliśmy tytuł najlepszego sklepu stacjonarnego w plebiscycie Top For Dog, najważniejszym konkursie branży kynologicznej. Podczas gali charytatywnej Ty Fundujesz Dobro, która odbyła się w środę 22 listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie, odebraliśmy również wyróżnienie w kategorii karmy suche.

 

Od 15 września 2017 roku każdy właściciel psa mógł zagłosować na najlepsze produkty i usługi dla jego pupila zgłoszone w konkursie Top For Dog. Dzięki licznym głosom konsumentów otrzymaliśmy aż dwie statuetki. Nagrodę główną w kategorii sklep stacjonarny odebrał Bartłomiej Łętocha, Sales and Marketing Director Maxi Zoo w Polsce, a wyróżnienie w kategorii karmy suche za produkt Real Nature Wilderness Wide Savannah, który jest marką własną Maxi Zoo, Marcin Burgs, Category Managemen Director.

 

Podczas gali Ty Fundujesz Dobro przekazaliśmy na rzecz warszawskiego schroniska dla zwierząt „Na Paluchu” 50 kocy dla psów seniorów.

 

Obecnie posiadamy 20 sklepów: sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), dwa w Krakowie ( Modlniczka i Czyżyny), jeden we Wrocławiu oraz drugi w Bielanach Wrocławskich, a także po jednym w Milanówku, Bytomiu, Piasecznie, Sosnowcu, Wołominie, Gdyni, Łodzi oraz Opolu.

 

W każdym z tych miejsc można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych i cenionych firm oraz dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty marek własnych (karmy i akcesoria).

 

Maxi Zoo należy do sieci sklepów z produktami dla zwierząt założonej w Niemczech w 1990 roku przez Torstena Toellera. Działająca pod nazwą Fressnapf lub Maxi Zoo sieć jest obecnie niekwestionowanym liderem na europejskim rynku.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ