Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Wiosna – ulubiona pora roku kotów

Koty lubią wiosnę, Maxi Zoo

Domowe tygrysy uwielbiają słońce. Wiosna to czas przygód i wygrzewania się w cieple. Adresówka, siatka na balkon czy nowe zabawki to gadżety, które będą przydatne w tym okresie.

Liczy się zabawa

Nawet koty, które żyją w domach i rzadko lub wcale nie wychodzą na dwór, wiosną odczuwają przypływ energii. To dobry moment, żeby zaproponować pupilowi nową zabawkę – wędkę, drapak czy pluszowego misia.

Ulubione miejsce – balkon

Większość kotów lubi spędzać czas na balkonie, gdy tylko zrobi się cieplej na zewnątrz. Uwielbiaj wylegiwać się na słońcu oraz bawić się. Zadbaj o to, żeby były bezpieczne – dobrym pomysłem jest kupienie siatki ochronnej na balkon.

Czas spacerów i zabaw

W kwietniu i maju wąsacze chętniej zwiedzają okolicę i przebywają na świeżym powietrzu. Warto wypróbować ćwiczenia agility – zadaniem Twojego kota będzie jak najszybsze i najdokładniejsze pokonanie przeszkód. Możesz zbudować tor z desek, poduszek, książek albo użyć sprzętu agility dla małych ras psów. Jeśli Twój kot nie przepada za takimi zabawami, to możesz zachęcić go przysmakiem, kocimiętką lub postawić na spacery. Warto kupić adresówkę – emblemat z wygrawerowanymi danymi pupila i adresem domu. Możesz ją wyrobić w każdym sklepie Maxi Zoo w kilka minut.

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY