Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Przyjaźń Łączy - Wspólnie dla Zwierząt !

 

KOLEJNA EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ W MAXI ZOO

 

WSPÓLNIE DLA ZWIERZĄT! WSPIERAJ Z NAMI PSICH RATOWNIKÓW!

Przyjaźń łączy po raz kolejny! Wiadomo, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies! W Maxi Zoo kochamy zwierzęta, dlatego dbamy i pomagamy psim bohaterom. Tak, jak oni dbają o nas. Bezinteresownie niosą pomoc i niejednokrotnie… ratują życie. Chcemy im się za to odwdzięczyć! Dlatego po raz drugi, wspólnie z Wami, wspieramy GOPR i psich ratowników! W OSTATNIEJ AKCJI ZEBRALIŚMY 71 TYŚ. ZŁOTYCH. POKAŻMY, ŻE MOŻEMY JESZCZE WIĘCEJ. RAZEM!

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI I POMAGAJ PSOM GOPR!

 

Jak dołączyć do akcji?

  • Przyjdź do Maxi Zoo
  • Kup dedykowaną bransoletkę
  • Dochód ze sprzedaży bransoletek przekażemy na wsparcie psów ratowniczych GOPR
  • Wspólnie pomagamy zwierzętom!

Nie czekaj, sprezentuj pomoc!

 

Bransoletki Przyjaźni

Dostępne są w dwóch kolorach i kosztują jedynie 10 zł. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie psów ratowniczych GOPR. Te bransoletki to piękny wyraz wsparcia dla psich bohaterów, idealnie nadają się na prezent lub drobny upominek, który oprócz dania radości, niesie ze sobą pozytywny ładunek dobra!

 

Fundacja GOPR

Dzięki Klientom sklepów Maxi Zoo uczestniczących w ubiegłorocznej Akcji „Podaj Łapę”,  psy  ratownicze GOPR otrzymały największe w historii GOPR wsparcie finansowe w wysokości 71 000 zł.  Środki te zostały wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu, poprawę warunków szkolenia, rozbudowę bazy szkoleniowej psów ratowniczych jak również na ich leczenie. „Poprzez wzrost ilości szkoleń oraz dzięki wykorzystaniu zakupionego sprzętu i poczynionych zmianach na poligonie szkoleniowym, diametralnie wzrósł poziom psich umiejętności” – mówi Marcin Kądziołka, Prezes Zarządu Fundacji GOPR. 

 

To właśnie trening decyduje o skutecznej pracy psa w terenie, jego dyscyplinie oraz jakości prowadzonych poszukiwań. Bez odpowiedniego poziomu finansowania, braku sprzętu, warunków, kondycji psa, poziom wyszkolenia a tym samym prowadzenia działań ratowniczych nigdy nie byłyby zadowalający. A od tego może zależeć ludzkie życie.

Idea ratowania życia ludzkiego w trudnych warunkach górskich przy wykorzystaniu psów ratowniczych stanowi idealne połączenie przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Niezwykła więź wytworzona poprzez lata ciężkiej pracy tej dwójki rodzi się i umacnia poprzez częste treningi, nieskończoną ilość powtórzeń tych samych elementów oraz stałą konieczność zabiegania o podnoszenie poziomu wyszkolenia.

Dlatego też w tym roku również gorąco zachęcam do wspierania szlachetnej i wyjątkowej Akcji prowadzonej w sieci sklepów Maxi Zoo „Przyjaźń Łączy” i dołożenia swojej cegiełki w przygotowanie psów ratowniczych GOPR do działań ratowniczych w terenie górskim.

To dzięki Wam czyjeś życie może być kiedyś uratowane przez naszego psiaka, który działał, bo nosisz bransoletkę „psiej łapy” zakupioną w sklepie Maxi Zoo.

Bądźcie z nami i naszymi psami ratowniczymi GOPR.

 

 

PRZYJDŹ DO MAXI ZOO I PODARUJ BRANSOLETKĘ SOBIE LUB KOMUŚ BLISKIEMU!

 

 

 

Regulamin akcji „Przyjaźń Łączy” 

Akcja odbywa się do wyczerpania zapasów, nie dłużej niż do 30.11.2018 r..