Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

30 lat MAXI ZOO – z miłości do zwierząt od 1990

Witamy na stronie, na której dzielimy się radością świętowania 30 lat Maxi Zoo : zebraliśmy dla Ciebie wiele interesujących informacji. Przeżyj historię Maxi Zoo i przeczytaj ciekawe wywiady, w tym z naszym właścicielem, Torstenem Toellerem, który założył Maxi Zoo 30 lat temu. W naszym jubileuszowym roku czeka na Ciebie wiele świetnych promocji! Ty też możesz stać się częścią rodziny Maxi Zoo i dzielić naszą pasję do zwierząt. 
 
Oferty specjalne
reaknature.jpg

REAL NATURE - To co najlepsze z natury

Zrób coś dobrego dla zwierząt!

Nasza akcja specjalna „1 puszka = 1 cegiełka” bezpośrednio wspiera potrzebujące zwierzęta. Przy każdym zakupie puszki REAL NATURE karmy dla psów lub kotów oznaczonej logo akcji przeznaczamy 10% ceny sprzedaży na lokalne projekty na rzecz ochrony zwierząt. Wesprzyj akcję!

Odkryj kody rabatowe i skorzystaj z naszych wyjątkowych promocji. Zapisz się do Newslettera i otrzymuj specjalne oferty i zniżki. 

Przejrzyj nasz duży wybór produktów:

Newsletter & Payback
Jak to wszystko się zaczęło i co wydarzyło się od tego momentu

Trzydzieści lat temu po raz pierwszy otworzyły się drzwi pierwszego sklepu Fressnapf: początek wielkiej historii sukcesu. Obecnie w całej Europie jest ponad 1600 sklepów.

1990: 18 stycznia otworzył swój pierwszy sklep pod marką Fressnapf w Erkelenz, w Nadrenii Północnej-Westfalii.

1991: Torsten Toeller podwaja asortyment i obniża ceny.

1992: Od tej chwili rozwój firmy nabrał przyspieszenia ponieważ już w 1992 roku firma otworzyła pierwsze sklepy franczyzowe, a setki kolejnych zostało otwartych w całych Niemczech w następnych latach. 

1995: W Osnabrück Został otwarty 50 sklep Fressnapf.

Poznaj dalszą część naszej historii ...

„ Maxi Zoo to moje 'dziecko' ”: wywiad z Torstenem Toellerem
FN_ONLINE_0120_Landingpage_InterviewTT_480x300px_4.jpg

Towarzysz przyjaciół zwierząt.

Trzydzieści lat temu Torsten Toeller otworzył pierwszy sklep „Freßnapf” w Erkelenz. Obecnie istnieje ponad 1600 sklepów. Pomysł odniósł również międzynarodowy sukces. Rozmawialiśmy z założycielem Fressnapf o jego miłości do zwierząt, sukcesach i mocnych stronach firmy.
Nasi towarzysze w pracy
FN_ONLINE_0120_Landingpage_Buerohunde_mobile_480x300px.jpg

Futrzaści Koledzy.

Nigdy nie plotkują i zawsze mają dobry humor - nawet w poniedziałki: psy sprawiają, że wszyscy czują się świetnie. Jest to dobry powód, dla którego wielu pracodawców, pozwala teraz, aby  psy towarzyszyły pracownikom w swoich miejscach pracy.

Odkryj jak obecność zwierząt wpływa na pracę.

MAXI ZOO / FRESSNAPF W EUROPIE

Marka: Fressnapf można znaleźć w 11 krajach w całej Europie. Jednak największa europejska sieć sklepów z artykułami dla zwierząt nosi nazwę Maxi Zoo i jest dostępna w krajach nie niemieckojęzycznych, takich jak Francja, Belgia i Irlandia. W niemieckojęzycznej część Szwajcarii dostępne są sklepy Fressnapf, podczas gdy we francuskojęzycznej części dostępne są sklepy Maxi Zoo. Wszystkie 49 sklepów w Polsce nosi nazwę Maxi Zoo.

 
Ważne liczbyLiczba sklepów: Polska (43), Niemcy (912), Francja (188), Austria
(138) and Włochy (113). W 11 krajach istnieje ponad 1610 sklepów Fressnapf i Maxi Zoo – cały czas otwierane są również nowe sklepy.
 
Największe: Największy pod względem powierzchni sklep Fressnapf znajduje się w Austrii. Sklep w północnej części Wiednia oferuje klientom 3725 metrów kwadratowych powierzchni. Wielkopowierzchniowe sklepy Fressnapf nazywają się również Megazoo lub Fressnapf XXL. Niewielki sklep, o powierzchni zaledwie 160 metrów kwadratowych, znajduje się również w Wiedniu.
 
Najnowsze: Ostatnio otwarty sklep znajduje się w Heilbad-Heiligenstadt w Turyngii. Ten sklep Fressnapf został otwarty 19 grudnia 2019 r. Pierwszy i najstarszy sklep znajduje się w Erkelenz w Nadrenii Północnej-Westfalii. 
 
Produkty: W sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym klienci Fressnapf i MAXI ZOO mogą wybierać z oferty obejmującej ponad 13 000 produktów dla psów, kotów, małych zwierząt, ptaków, ryb i gadów. Fressnapf posiada w swojej ofercie 15 ekskluzywnych marek, w tym SELECT GOLD, REAL NATURE, MultiFit, MORE i Dogs Creek.
POMOC ZWIERZĘTOM
PL_30_years_AU.jpg

Zwierzęta dają nam cudowne chwile czystego szczęścia. Chcemy im się odwdzięczyć. MAXI ZOO walczy o dobro zwierząt od samego początku swojego istnienia. Dzięki inicjatywie „Wspólnie dla Zwierząt” byliśmy w stanie dać przykład w dziedzinie pomocy zwierząt i promować cenne relacje między ludźmi i zwierzętami.

„Wspólnie dla Zwierząt” jest platformą do wspólnej pracy w obronie lepszego, prostszego i szczęśliwszego życia zwierząt.

Poradnik MAXI ZOO
Bild-Petfluencer-v311.jpg

Poradnik MAXI ZOO

Poradnik Maxi Zoo zawiera interesujące i pomocne informacje na temat Państwa zwierzęcia. Tutaj mogą Państwo na przykład poznać niezwykłe rasy i ich wyjątkowe cechy. Dowiedzą się Państwo, na co trzeba zwrócić uwagę, po raz pierwszy przynosząc kotka do domu, czego potrzebuje Państwa szczenię lub jaka przekąska jest odpowiednia dla królika. Poza tym w poradniku Maxi Zoo znajdą Państwo kreatywne propozycje ćwiczeń dla Państwa psa z nadwagą, wskazówki dotyczące zdrowia oraz całe mnóstwo wartych poznania informacji na temat prawidłowego żywienia i opiekowania się świnkami morskimi, papużkami falistymi i rybkami.