Bezpłatna wysyłka  od 69 zł  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Akcesoria i produkty dla kota w sklepie MAXI ZOO

Właściciele kotów chcą dla swojego pupila wszystkiego, co najlepsze. Dlatego też Maxi Zoo oferuje Państwu szeroką gamę produktów i akcesoriów dla kotów zaspokajających potrzeby wymagających futrzaków. Od produktów codziennego użytku, poprzez przystosowaną do potrzeb danej rasy karmę, aż po ekscytujące zabawki i inne akcesoria dla kota – u nas znajdą Państwo wszystkie produkty stworzone dla dobra Państwa milusińskiego. Miłej zabawy podczas poszukiwania produktów w naszym sklepie dla kotów!

Co należy wziąć pod uwagę aby zapewnić prawidłowe odżywianie dla kota?

U nas mogą Państwo wybierać spośród szerokiej oferty produktów, które uwzględniają indywidualne potrzeby Państwa ulubieńca. Mając do dyspozycji smaczne przekąski, łatwo przyswajalną karmę mokrą lub bogatą w składniki odżywcze karmę suchą, zawsze mogą Państwo przygotowywać dla swojego kota pełnowartościowe posiłki, a jednocześnie wspomagać jego zdrowie.

Jeśli Państwa kot ze względów zdrowotnych potrzebuje specjalnego odżywiania, odpowiednie produkty znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie suplementów diety i karmy specjalnej. Jest to między innymi karma uzupełniająca, tj. pasty dla kotów, a także karma mokra, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb kotów cierpiących na choroby przewlekłe, jak na przykład cukrzyca. Karma dla kotów powinna być zawsze podawana w wysokiej jakości miskach dla kotów. Idealnie nadają się tu nasze miski o gładkiej powierzchni z tworzywa sztucznego, ceramiki, stali lub porcelany. Są one łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji.

Jakie akcesoria dla kotów zapewniają im czysty warunki do życia?

Dzięki wysokiej jakości artykułom higienicznym mogą Państwo utrzymać w czystości całe środowisko życia kota w swoim domu: Wysokiej jakości kuwety i żwirek dla kotów zapewniają dobry klimat w pomieszczeniu i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zanieczyszczeń mogą Państwo polegać na wydajnych środkach do mycia i praktycznych przyrządach do czyszczenia z naszej oferty. W ten sposób przygotują Państwo sobie i swojemu kotu czyste warunki, które zapewnią dobre samopoczucie. 

Jak zapewnić bezpieczne środowisko dla swojego kota?

Oprócz higieny kluczową rolę odgrywa oczywiście także bezpieczeństwo w czterech ścianach. Aby zapewnić kotu bezpieczne godziny na słońcu na balkonie, mogą Państwo na przykład zdecydować się na wytrzymałą siatkę ochronną dla kotów. Państwa kot nie będzie mógł już skakać z wysokich balkonów, zranić się lub uciec. Równie skuteczne są ochronne kratki okienne. Zapobiegają one zranieniu kota przy otwartym oknie. Bezpieczne wchodzenie i wychodzenie zapewniają natomiast nowoczesne klapki dla kotów – zintegrowane z mikrochipem Państwa futrzaka. Z klapki może korzystać wyłącznie Państwa zwierzę domowe – niechciani goście nie mają szans.

Jak uszczęśliwić swojego czworonoga?

Zdrowie, czystość i bezpieczeństwo to priorytety dla właścicieli kotów. Zabawa i przyjemności nie mogą być jednak lekceważone. Jeśli Państwa pupil w ciągu dnia pragnie urozmaiconej rozrywki, można mu ją zapewnić dzięki wysokiej jakości zabawkom dla kotów. Dzięki takim akcesoriom dla kotów jak wysokiej jakości drapaki, wieże do drapania i drapaki sufitowe, mogą Państwo sprawić swojemu opiekunowi domu szczególną radość. Oprócz przyjemności, produkty do drapania służą również do pielęgnacji pazurów kota.

Zapewnią Państwo swojemu kotu zajęcie w szczególności dzięki inteligentnym zabawkom, które wymagają wysiłku. Zabawki zręcznościowe oferują dużo zabawy i jednocześnie trenują zdolności koordynacyjne. Państwa kot jest poddawany wyzwaniom fizycznym i psychicznym oraz wyostrza zmysły węchu, wzroku i dotyku.    

Jak stworzyć optymalne miejsce do spania dla kota?

Po pełnym wrażeń dniu Państwa mały poszukiwacz przygód pragnie przytulnego miejsca do odpoczynku i snu. Do wyboru mamy szeroką gamę tradycyjnych legowisk dla kotów, legowisk na parapet i kaloryfer, całych domków dla kotów, jak również jaskiń dla kotów. W ten sposób urządzają Państwo dla swojego kota jego własne terytorium. Przytulne poduszki i koce mogą dodatkowo zwiększyć dobre samopoczucia.

Podczas wybierania miejsca do spania należy zwrócić uwagę na prawidłowe wypełnienie, które odpowiednio będzie chronić Państwa tygryska przed zimnem podłogi. Oprócz przytulnych miejsc do leżenia mogą Państwo uszczęśliwić swojego kota relaksującym hamakiem, który zachęca do popołudniowej drzemki. Szczególną radość sprawi Państwa podopiecznemu domek dla kotów. Taka jaskinia odosobnienia gwarantuje pełen spokój i relaks. Państwa czworonóg może tu zregenerować siły i przygotować się na kolejną przygodę. Pokrowce na miejsca do spania zazwyczaj są zdejmowane i powinny być prane w pralce.

Jakie akcesoria dla kotów nadają się do transportu?

Niezależnie od tego, czy jest to wyjazd wakacyjny, wizyta u weterynarza lub orzeźwiający spacer wokół bloku – bezpieczeństwo jest najważniejsze. Na dłuższe podróże Maxi Zoo oferuje praktyczne i wytrzymałe transportery dla kotów. Mobilne domki oferują Państwa tygryskowi znane środowisko z odpowiednią ilością szczelin zapewniających przyjemną cyrkulację powietrza. Transportery nadają się do przejazdów samochodem. Modele z uchwytem do przenoszenia umożliwiają ponadto wygodny transport pieszo.