Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.
New Project (11).jpg

O FIRMIE

Zwierzęta wzbogacają nasze życie – dzień po dniu. Słynny naukowiec i behawiorysta Konrad Lorenz odkrył, że: „Pragnienie, aby posiadać zwierzę, było znane już w starożytności  jako tęsknota cywilizowanego człowieka do utraconego raju”.

New Project (13).jpg

WARTOŚCI

„Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu, i to jest to, co nas łączy” – mówi Torsten Toeller, założyciel i właściciel firmy Fressnapf | MAXI ZOO.

 

New Project (12).jpg

HISTORIA MAXI ZOO

W 1990 roku założyciel firmy, Torsten Toeller, otworzył pierwszy sklep zoologiczny w miejscowości Erkelenz w Niemczech, znany pod nazwą Fressnapf. 

 

New Project (14).jpg

Maxi Zoo w Polsce

W Warszawie pierwszy sklep sieci Fressnapf został otwarty jesienią 2012 roku. Sklepy w Polsce – tak jak w pozostałych krajach, które nie są niemieckojęzyczne – noszą nazwę Maxi Zoo.

05_Newsletter_10.480x480_1.jpg

Zapisz się do newslettera

Subskrybując Newsletter, otrzymasz 10% rabatu na następne zakupy. Co jeszcze zyskasz?

  

Maxi Zoo Picture_desktope.jpg

Nasze sklepy

W sklepach stacjonarnych znajdą Państwo szeroki wybór produktów, przyjazną i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do zabrania na zakupy swojego Pupila. Wyszukaj pobliskie sklepy Maxi Zoo.

KW36_Prozent_gen.480x480_1.jpg

Wyjątkowe okazje

Poznaj nasze aktualne promocje w sklepach stacjonarnych. Oferujemy wiele produktów w obniżonych cenach.

   

KW36_Branding_campaign.480x480_1.jpg

Najlepszy sklep stacjonarny 2019

Sieć sklepów Maxi Zoo została uhonorowana przez konsumentów Złotym Medalem TOP FOR DOG 2019.


O FIRMIE

Maxi Zoo: To, co najlepsze dla Twojego zwierzaka.

Zwierzęta wzbogacają nasze życie – dzień po dniu. Słynny naukowiec i behawiorysta Konrad Lorenz odkrył, że: „Pragnienie, aby posiadać zwierzę, było znane już w starożytności  jako tęsknota cywilizowanego człowieka do utraconego raju”.
 
Maxi Zoo podziela tę opinię, ponieważ nasza firma nie jest tylko i wyłącznie siecią specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami.
 
Robimy wszystko, aby życie zwierząt i ich opiekunów stało się prostsze, lepsze i szczęśliwsze. Obecnie firma Fressnapf | Maxi Zoo zatrudnia około 10 000 ludzi i posiada sklepy w jedenastu krajach europejskich. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres produktów, w tym 14 marek dostępnych wyłącznie w sklepach Maxi Zoo, we wszystkich kategoriach cenowych.
 
Nasza nowoczesna sieć sklepów oferuje ponad 6000 produktów przygotowanych specjalnie dla miłośników zwierząt i ich pupili.
 
W sklepach Maxi Zoo każdy klient może otrzymać fachowe porady, dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila. Personel sklepu może doradzić wszystkim właścicielom zwierząt domowych, a wszystkie porady dostosowane są do danego gatunku pupila.
 
Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli.
 
Ponadto Maxi Zoo aktywnie uczestniczy w różnych akcjach społecznych związanych ze zwierzętami.

New Project (10).jpg

WARTOŚCI I KLUCZOWE ZASADY

Nasza misja – wartości i zasady

„Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu, i to jest to, co nas łączy” – mówi Torsten Toeller, założyciel i właściciel firmy Fressnapf | MAXI ZOO.

Dlatego właśnie marka Fressnapf powinna zapewnić wysokiej jakości produkty w niskich cenach wraz z poradami ekspertów i najlepszą obsługą.

„W ten sposób staliśmy się w tak krótkim czasie liderem w Europie w sprzedaży detalicznej produktów dla zwierząt domowych ” – stwierdza z dumą Toeller. Dzisiaj świat porusza się szybciej, a klienci są lepiej poinformowani dzięki globalnej sieci internetowej. Toeller wytycza śmiało drogę, mówiąc: „To jest zarówno wyzwaniem jak i szansą dla nas, a moja wizja na przyszłe lata opiera się właśnie na tym coraz szybszym tempie rozwoju”.

„Jeśli zrobimy wszystko, aby relacje między zwierzętami i ludźmi stały się prostsze, lepsze i szczęśliwsze, staniemy się autorytetem dla wszystkich miłośników zwierząt domowych. Przekaz jest prosty: „Szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwsi ludzie! „

Kluczowe zasady Maxi Zoo

Od ponad 25 lat w sklepach Fressnapf | MAXI ZOO można uzyskać porady we wszystkich kwestiach związanych ze zwierzętami domowymi. Nasi dwu- i czworonożni klienci ufają nam, ponieważ kochamy zwierzęta i chcemy, by czuły się szczęśliwe.

Udaje nam się to osiągnąć nie tylko dzięki dużej liczbie ponad 10.000 produktów, ale również dlatego, że mamy taki sam szacunek zarówno dla naszych klientów, jak i dla ich pupili. Jesteśmy przyjazną firmą, która zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo dostosowane do ich potrzeb oraz usługi ekspertów.

Dlatego nasi pracownicy stale uczestniczą w kolejnych szkoleniach w naszej Fressnapf-Academy. Odpowiednio dobrany personel, który dba o potrzeby zwierząt to nasz fundament. Właśnie dlatego nasza misją są:

1. Jesteśmy nie tylko sprzedawcami – jesteśmy partnerami dla klientów i przyjaciółmi ich pupili.

Chcemy każdego dnia inspirować miłośników zwierząt nowymi pomysłami. A to oznacza, ze mamy zamiar dać im dokładnie to, czego oczekują. Całkiem nowe pomysły i rozwiązania możemy odkryć tylko dzięki dobrej współpracy, komunikacji na wszystkich kanałach i płynnym zintegrowaniu wszystkich procesów wewnętrznych.

2. Sprzedajemy coś więcej niż produkty.

Wszystkie nasze produkty wybieramy bardzo ostrożnie, zarówno w sklepie, jak i w serwisie internetowym. Ponadto czujemy się zobowiązani do zapewnienia fachowej porady i właściwej obsługi.

3. Jesteśmy do dyspozycji klientów – zawsze i wszędzie.

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów, rozwijając sieć sklepów stacjonarnych. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie sklepu internetowego oraz aplikacji mobilnych, by być z naszymi Klientami 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
 
4. Dbamy o relację naszych klientów i ich pupili. 
 
Miłość – silne uczucie,które istnieje pomiędzy ludźmi i ich zwierzętami jest dla nas najważniejsze. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, które będą przyspieszać i upraszczać codzienną pracę oraz opiekę nad zwierzętami. Jesteśmy zobowiązani do ochrony i troski o wszystkie zwierzęta.
 
5. Jesteśmy czymś więcej: tworzymy wszechstronną platformę dla opiekunów i ich zwierząt. 
 
Otacza nas miłość do zwierząt, która stanowi siłę napędową w naszym codziennym życiu. Chcemy inspirować miłośników zwierząt naszym wspólnym doświadczeniem. Chcemy, by nasi klienci i pracownicy należeli również do grona naszych fanów.

Wartości Maxi Zoo

1. Jesteśmy odważni i wyjątkowi.

Jesteśmy niekonwencjonalni, pomysłowi i nieprzewidywalni – to cechy, które nas wyróżniają. Chcemy, by nasi pracownicy samodzielnie podejmowali decyzje i uczyli się na błędach. Ale z drugiej strony oczekujemy, że każdy świadomy człowiek będzie brał odpowiedzialność za swoje czyny.

2. Jesteśmy uczciwi i otwarci.

Bycie otwartym wiele ułatwia w codziennym życiu. Dlatego jesteśmy otwarci i szczerzy podczas współpracy z naszymi dostawcami, partnerami oraz w komunikacji z klientami.

3. Jesteśmy życzliwi i niezawodni. 

Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie budują wartość w firmie Fressnapf i MAXI ZOO. Klienci, pracownicy, współpracownicy oraz partnerzy biznesowi, którzy nas znają, są zawsze zadowoleni ze współpracy z nami.

4. Jesteśmy pełni pasji i dążymy do osiągnięcia sukcesu. 

Każdego dnia powinniśmy być profesjonalistami i razem poprzez współpracę i wytrwałość starać się osiągnąć upragniony cel dzięki umiejętnościom i postawie zorientowanej na klienta. Dzielenie się zdobytym doświadczeniem to prawdziwa przyjemność.

5. Jesteśmy gotowi na zmiany i działalność na arenie międzynarodowej. 

W firmie Fressnapf i MAXI ZOO bez względu na to jakim językiem się posługujemy, stanowimy jedną, wielką rodzinę – online, offline i we wszystkich innych kanałach.


New Project (8).jpg

HISTORIA MAXI ZOO

Poznaj historię Maxi Zoo

W 1990 roku założyciel firmy, Torsten Toeller, otworzył pierwszy sklep zoologiczny w miejscowości Erkelenz w Niemczech, znany pod nazwą Fressnapf. W następnych latach w zawrotnym tempie podbił europejski rynek produktów dla zwierząt domowych.

Początki Maxi Zoo
 
Pod koniec lat 80-tych Torsten Toeller udał się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Po tym jak zwiedził wielkie sklepy zoologiczne w tym kraju, wrócił do domu z prostym, ale genialnym pomysłem, by otworzyć tego typu specjalistyczne sklepy dla zwierząt w Niemczech. W związku z tym, że ówczesny szef Toellera odrzucił jego pomysł, wówczas 24-latek rozpoczął swoją własną drogę kariery.
 
W dniu 18 stycznia 1990 roku otworzył swój pierwszy sklep pod marką Fressnapf w Erkelenz, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Niestety ten pomysł nie spotkał się z dobrym przyjęciem klientów, którzy z rezerwą podchodzili do nowego sklepu, cen i doboru towarów. Toeller natychmiast zareagował – sprzedał swój samochód, podwoił liczbę produktów i obniżył ceny o połowę. Tak śmiało podjęta decyzja opłaciła się, ponieważ wkrótce obroty sklepu znacznie się zwiększyły i tym samym rozpoczął budowę pozycji lidera marki Fressnapf Tiernahrungs GmbH .
 
Maxi Zoo w Europie
 
Od tej chwili rozwój firmy nabrał przyspieszenia ponieważ już w 1992 roku firma otworzyła pierwsze sklepy franczyzowe, a setki kolejnych zostało otwartych w całych Niemczech w następnych latach. W 1997 roku pierwszy sklep Fressnapf został otwarty w Austrii, następnie w Szwajcarii i Luksemburgu. W 2009 roku nastąpiło uroczyste otwarcie tysięcznego sklepu firmy Fressnapf – tym razem w Monachium – i został założony sklep internetowy www.fressnapf.de. W październiku 2012 roku do Fressnapf-Group dołączyły również polskie sklepy. W Polsce marka posługuje się nazwą Maxi Zoo.
 
Dziś istnieje ponad 1 500 sklepów zoologicznych w jedenastu europejskich krajach – od Danii po Włochy. Znajdziemy w nich wszelkie niezbędne artykuły i akcesoria dla naszych domowych pupili: psów, kotów, rybek, chomików, myszy, szczurów, papug, gadów, płazów. Maxi Zoo posiada również kompleksową ofertę marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo.

New Project (9).jpg

Maxi Zoo w Polsce

W Warszawie pierwszy sklep sieci Fressnapf został otwarty jesienią 2012 roku. Sklepy w Polsce – tak jak w pozostałych krajach, które nie są niemieckojęzyczne – noszą nazwę Maxi Zoo. Obecnie posiadamy 45 sklepów: 9 w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy, Bielany, Praga-Południe), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), dwa w Krakowie ( Modlniczka i Czyżyny), dwa w Szczecinie,  jeden we Wrocławiu oraz drugi w Bielanach Wrocławskich, a także po jednym w Milanówku, Bytomiu, Piasecznie, Sosnowcu, Wołominie, Gdyni, Łodzi, Opolu, Lublinie, Swarzędzu, Katowicach, Tychach, Radomiu, Białymstoku, Zabrzu, Tarnowie, Płocku, Kaliszu, Rybniku, Toruniu, Jaworznie, Stojadłach, Rzeszowie, Lesznie, Zielonej Górze, Żorach, Kielcach oraz Piastowie.