Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Karmy dla zwierząt Versele Laga

Versele Laga to międzynarodowy producent wysokiej jakości karmy i produktów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Połączenie wiedzy oraz 85 lat doświadczenia pozwalają na stworzenie produktów idealnie dostosowanych do potrzeb Twoich małych pupili. Co więcej, marka doskonale rozumie przywiązanie, więź i oddanie, jakimi je darzysz, dlatego pokarm przygotowany jest w taki sposób, by sprostać najwyższym wymaganiom i standardom. Firma wyznacza je sobie przy doborze składników, które trafiają na linię produkcyjną. Zawiera ona zboża, nasiona i inne naturalne produkty wysokiej jakości. Są one nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Relacja między Tobą a Twoim zwierzakiem jest niezwykle cenna. Marka Versele Laga doskonale to rozumie, dlatego możesz polegać i zaufać jej produktom.

Karma Prestige dla Papużek Falistych

Karma Prestige to specjalnie dobrana, wysokiej jakości mieszanka nasion, która zapewnia zrównoważone odżywianie oraz wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Pokarm marki Versele Laga zapewni Twoim papużkom zdrowe upierzenie i długie życie.

Versele Laga Crispy Mueali Rabitts

Crispy Muesli Rabitts to karma przeznaczona dla królików miniaturek, która w pełni pokrywa ich potrzeby żywieniowe. To prawdziwa wegetariańska uczta z kawałkami siana, płatkami i wyjątkowo dużą ilością różnych warzyw. Dzięki niej zęby i zdrowie Twojego królika pozostaną w najlepszej formie.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 39 odpowiedzi.