• Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
  • 45 dni na darmowy zwrot
  • Ponad 8.000 produktów
  • Program PAYBACK

Poradniki dotyczące zwierząt domowych

Magazyn Maxi Zoo

Poradnik Maxi Zoo zawiera interesujące i pomocne informacje. Tutaj możesz na przykład poznać niezwykłe rasy i ich wyjątkowe cechy. Dowiesz się na co trzeba zwrócić uwagę przynosząc po raz pierwszy kotka do domu lub czego potrzebuje szczenię. Poza tym znajdziesz kreatywne propozycje ćwiczeń dla psa z nadwagą, wskazówki dotyczące zdrowia oraz mnóstwo wartych poznania informacji na temat prawidłowego żywienia i opieki nad Pupilem.

Nasze główne tematy

Nowa codzienność dla opiekunów zwierząt po pandemii

Jako Maxi Zoo chcemy podnieść wszystkich właścicieli zwierząt na duchu: razem ze swoim pupilem można stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie rzuca konieczność powrotu do pracy w biurze i zniesienie obostrzeń związanych z pandemią — czy dotyczy to nowego czworonoga czy też wieloletniego towarzysza, który zdążył się już odzwyczaić od normalności.

 

Zobacz poradniki

MAXI ZOO FRIENDS

Magazyn do pobrania!

Koronawirus

Tutaj znajdą Państwa wszystkie ważne informacje na temat koronawirusa.

Co warto wiedzieć o swoim nowym zwierzaku

Aby przejście do nowego życia dla psów i kotów przebiegło bezproblemowo, zebraliśmy dla Ciebie ważne przewodniki i pomocne wskazówki na temat żywienia, zdrowia i socjalizacji Twojego nowego członka rodziny.

 

 

Odkryj nasze nowe profile psów!

Każda rasa psów odznacza się indywidualnymi cechami charakteru i cechami zewnętrznymi. Dlatego też różne rasy wymagają odmiennego wychowania i opieki.

Znajdziesz tu profile rasowe małych, średnich i dużych psów oraz najważniejsze fakty i wskazówki.

Sprawdź nasze magazyny