Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

interaktywne zabawki dla kotów

Prawidłowy i zdrowy rozwój kota jest dla każdego właściciela ogromnie ważny. Poza odpowiednią karmą, żwirkiem czy drapakiem, warto zaopatrzyć domowego tygrysa w wysokiej jakości interaktywne zabawki. Dzięki nim zapewniamy naszemu mruczkowi odpowiedni rozwój zmysłów i umiejętności. Szczególnie w przypadku domowych tygrysów, które nie wychodzą zbyt często na świeże powietrze. Inteligentne zabawki mogą być również świetnym zajęciem na przykład, podczas nieobecności właściciela w domu lub gdy z jakiekolwiek innego powodu nie jest on w stanie poświęcić kotu wymaganej uwagi. Uprzyjemnij czas swojemu zwierzakowi, dając mu w prezencie inteligentną zabawkę, bo chociaż lubi on chodzić własnymi drogami, uwielbia też dobrą zabawę!

Należy pamiętać o tym, że znudzone lub zestresowane koty mogą mieć wiele problemów behawioralnych. Najlepszym na to rozwiązaniem jest wspólna zabawa z właścicielem! W naszej ofercie znajdziesz inteligentne zabawki dla kota, które zostały stworzone specjalnie z myślą o jego potrzebach. Nie zawierają więc elementów, w które mógłby się zaplątać, połknąć lub wyrządzić sobie inną krzywdę.

Aby wybrać najodpowiedniejszą inteligentną zabawkę dla kota, należy wziąć pod uwagę jego wiek i preferencje. Małe koty są ciekawe świata i dopiero oswajają się z otaczającą je rzeczywistością. Dzięki odpowiednim zabawkom można zapanować nad ich nieokiełznanym temperamentem. Dorosłe natomiast, mają bardziej rozwiniętą intuicję łowiecką, dlatego lubią wszelkiego rodzaju myszy i inne zabawki, za którymi mogą gonić.

Przekonanie o tym, że koty są samotnikami i przesypiają całe dnie, nie zawsze jest prawdą, a czasami wręcz krzywdzącym kłamstwem. Należy zwrócić uwagę na fakt, że stworzenia te potrzebują zabawy, która zapewnia im odpowiedni rozwój na każdym etapie życia. Kiedy jej zabraknie, mogą stać się znudzone i rozleniwione, a co za tym idzie także nieposłuszne. Każda z zabawek znajdujących się w ofercie MAXI ZOO spełnia inne wymagania i potrzeby, rozwija określone umiejętności i zmysły (może to być przykładowo intuicja łowiecka lub spryt).

Wiele dostępnych zabawek i akcesoriów jest zaprojektowana tak, aby sprawiać radość nie tylko kotu, ale i jego właścicielowi. Niektóre mogą być designerskimi dodatkami do wnętrza mieszkania lub domu, inne są oparte na nowoczesnej technologii (np. sterowane za pomocą smartphona).

Wybierając najbardziej odpowiednią zabawkę dla swojego kota, weź pod uwagę nie tylko jego zainteresowania i preferencje, ale przede wszystkim bezpieczeństwo!

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 9 odpowiedzi.