Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Środki do usuwania kociego moczu i neutralizatory zapachów kota w sklepie online Maxi Zoo

Środek do usuwania kociego moczu – efektywne i łatwe zastosowanie

Stres, choroba lub starość: istnieje wiele powodów, dla których kot może oddawać mocz w nieodpowiednim miejscu. Do trwałego usuwania woni kociego moczu przeznaczone są specjalne produkty, które działają w sposób niezawodny. Mocz kota na dywanie lub meblach tapicerowanych nieprzyjemnie pachnie, a dodatkowo zapach ten pobudza kota, aby odwiedził to miejsce ponownie. Dlatego też koniecznie należy całkiem usunąć mocz i pozbyć się jego woni. Specjalny neutralizator zapachów kota bardzo się tu przydaje.

Chemia gospodarcza na koci mocz?

Domowe lub konwencjonalne środki czyszczące nie są odpowiednie do usuwania woni kociego moczu. Standardowe środki chemiczne do gospodarstw domowych na mniej chłonnych powierzchniach, takich jak płytki, mogą na tyle zamaskować zapach, że nie będzie on wyczuwalny dla ludzkiego nosa, ale kot wciąż go wyczuje. Na chłonnym podłożu zwykłe środki czyszczące nie zadziałają dostatecznie nawet dla ludzkiego nosa. Środki czyszczące, które zawierają ocet lub amoniak, nie powinny być nigdy używane w gospodarstwie domowym z kotami, ponieważ zachęcają niektóre koty do znaczenia terenu.

Co pomaga na koci mocz?

Skuteczne środki do usuwania kociego moczu, takie jak neutralizatory zapachu moczu kota działają na bazie enzymów i mikroorganizmów. Te bezpieczne i ulegające biodegradacji składniki mogą neutralizować koci mocz. Składniki moczu są rozkładane, a woń jest całkowicie usuwana, a nie tylko maskowana.

Jak zlikwidować woń kociego moczu?

Przed użyciem środka do usuwania kociego moczu należy zebrać jak najwięcej moczu za pomocą ręcznika papierowego. Jeśli kot zanieczyścił dywan lub skórzaną kanapę, trzeba sprawdzić, czy środek do usuwania kociego moczu nadaje się do tych powierzchni. Nałożyć obficie neutralizator zapachów kota w miejscu zabrudzenia i po prostu pozostawić do wyschnięcia. Enzymy i mikroorganizmy same podejmą proces czyszczenia. Jeśli mocz wniknął bardzo głęboko w tkaninę, aby uzyskać optymalne efekty, być może potrzebne będzie kilkukrotne zastosowanie środka do usuwania kociego moczu. Wszelkie przebarwienia wywołane działaniem moczu należy usuwać jak zwykle, po pełnym zadziałaniu środka. Środek do usuwania kociego moczu i inne dostępne środki czyszczące pochodzą od znanych producentów, takich jak Simple Solution, Beaphar, Trixie i wielu innych.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 4 odpowiedzi.