Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Kup produkty i akcesoria dla psa w sklep dla psów online Maxi Zoo

Najlepszy przyjaciel człowieka powinien dostawać tylko to, co najlepsze – dlatego też nasza szeroka gama produktów i akcesoriów dla psa oferuje wszystko, czego pragnie jego serce. Z nami mogą Państwo rozpieszczać swojego czworonoga wysokiej jakości karmą, sprawić mu radość ekscytującą zabawką lub wybrać dla niego wygodne miejsce do spania spośród naszych legowisk dla psów. Miłej zabawy podczas poszukiwania produktów dla psa w naszym sklep dla psa online!

Jakich akcesoriów dla psa nie może zabraknąć podczas spaceru?  

Każdy pies potrzebuje swojej codziennej dawki świeżego powietrza i ruchu. Oczywiście najważniejsza jest przy tym zabawa i przyjemność dla czworonoga i jego właściciela. Gdy zabiera się swojego psa na spacer po parku lub dookoła bloku, należy pomyśleć także o bezpieczeństwie psa oraz innych osób.

Optymalna obroża dla psa łączy komfort z ochroną. Wysokiej jakości obroża wykonana ze skóry gwarantuje na przykład pewne trzymanie i szczególną ochronę sierści psa. Alternatywnie w MAXI ZOO znajdą Państwo również wytrzymałe i odporne na zabrudzenia szelki dla psów, które wygodnie przylegają do ciała zwierzęcia, odciążając w ten sposób obszar szyi i narządy oddechowe Państwa wiernego towarzysza. Ponadto oferujemy Państwu inne akcesoria dla psa przydatne podczas wyprowadzania go spacer, na przykład ciepłą odzież.

Jakie zabawki dla psów są odpowiednie dla Państwa czworonoga?

Na świeżym powietrzu, ale także we własnych czterech ścianach, dzięki odpowiedniej zabawce mogą Państwo nie tylko zapewnić swojemu psu aktywność, ale jednocześnie dbać o jego zdrowie i rozwijać inteligencję. W końcu psy to zwierzęta nie tylko aktywne fizycznie, ale także ciekawskie. 

Wytrzymałymi piłkami i wysokiej jakości frisbee zachęcą Państwo swojego czworonoga do ruchu i poprzez zabawę zaspokoją jego codzienne potrzeby w zakresie ruchu. Zabawki do gryzienia dla psa wzmacniają zęby. Nasze specjalne, odporne na zużycie produkty do zabawy dla szczeniąt są specjalnie przystosowane, tak aby zaspokajać silną potrzebę zabawy u młodych psich urwisów. Akcesoria dla psa, takie jak inteligentne zabawki, rozwijają również zdolności intelektualne: z reguły zwierzę musi w tym przypadku stawić czoła szczególnym wyzwaniom przy wykorzystaniu różnych zmysłów, aby na końcu otrzymać nagrodę w postaci przysmaku. Zróżnicowane zadania o różnym stopniu trudności wyostrzają zmysły i zapewniają psu zajęcie.

Jaki pokarm jest odpowiedni dla Państwa psa?

Po intensywnej wycieczce lub udanym treningu sportowo-rekreacyjnym mogą Państwo nagrodzić swojego czworonoga wysokowartościowym posiłkiem. Wysokowartościowa i zróżnicowana dieta jest ważna dla każdego psa. Ponadto każde zwierzę ma swoje własne preferencje i indywidualne cechy, które należy wziąć pod uwagę. 

Czynnikiem decydującym o właściwej karmie dla psów jest wiek psa. W sklep dla psów MAXI ZOO znajdą Państwo wysokowartościową karmę dla młodych psów, która zaspokoi ich szczególne zapotrzebowanie na energię. Dorosłe zwierzęta chętnie spożywają zrównoważoną mieszankę karmy mokrej i suchej. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo również suplementy, ekologiczną karmę dla psów, produkty BARF oraz inne karmy specjalne dostosowane do szczególnych potrzeb Państwa psa.

Jak zapewnić bezpieczeństwo i komfort podczas transportu psa?

Podczas wyjazdu na wakacje lub podróży do weterynarza bagażnik samochodu staje się tymczasowym terytorium psa. Do transportu psa Maxi Zoo oferuje wygodne transportery dla psów, w których Państwa czworonóg może cieszyć się bezpieczną jazdą, mając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy toreb transportowych i akcesoriów rowerowych, tak aby być zawsze mobilnym ze swoim psem – zarówno na czterech, jak i dwóch kołach, a także pieszo.

Jakie legowiska dla psów pozwalają Państwa czworonogowi na spokojny sen?

Niezależnie od tego, jak skory do zabawy i aktywny jest Państwa pies, ważne jest również, aby miał miejsce do odpoczynku i snu, gdzie będzie mógł zebrać siły na kolejną przygodę. Aby zapewnić czworonogowi możliwie jak największy komfort, kluczowa jest odpowiednia wielkość i wypełnienie legowiska dla psa. Należy wybrać takie legowisko, które nie będzie ograniczało naturalnej pozycji do spania psa i które zapewni mu wystarczająco dużo miejsca na wyciągnięcie się. Biorąc pod uwagę wypełnienie, należy zwrócić uwagę, aby poduszki nie były zbyt twarde, lecz doskonale dopasowywały się do kształtu ciała psa. Zapewnia to optymalne odciążenie stawów. 

Oprócz legowisk dla psów w Maxi Zoo znajdą Państwo również szeroki asortyment koszy i budek dla psów oraz akcesoriów do miejsc dla psów przeznaczonych do spania. Dzięki nim mogą Państwo zaspokoić indywidualną potrzebę wypoczynku czworonoga i dać mu możliwość niezbędnego relaksu. 

Jakie produkty pielęgnacyjne dla psa są niezbędne na co dzień?

Aby utrzymać psa i gospodarstwo domowe w czystości, znajdą Państwo u nas szeroką gamę produktów do pielęgnacji i higieny. Do podstawowego asortymentu właściciela psa należy grzebień i szczotka. Psy długowłose wymagają szczególnej pielęgnacji sierści, która wygląda odmiennie w zależności od rasy. Dla łatwiejszej w pielęgnacji sierści owczarka Collie, szpica lub owczarka belgijskiego, wystarczy kilkukrotne czesanie w ciągu tygodnia. Wymagające nowofundlandy lub chow-chow muszą być czesane prawie codziennie. 

Sierść wymagających intensywnej pielęgnacji ras szorstkowłosych, tj. teriery czy sznaucery, należy regularnie przycinać specjalnymi nożyczkami do sierści, a podszerstek powinien być regularnie trymowany w celu usunięcia luźnego włosa okrywowego. Mogą Państwo uzupełnić asortyment do pielęgnacji swojego psa szamponem dla psów i innymi akcesoriami pielęgnacyjnymi.