Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Przysmaki i smakołyki dla psa w sklepie internetowym Maxi Zoo

Przysmaki dla psa — przydatne podczas treningów i do rozpieszczania

Przysmaki dla psa to sprawdzony przez właścicieli sposób wyrabiania u psa pożądanych nawyków i pozbywania się tych niemile widzianych. Wybór jest ogromny, ale nie wszystkie oferowane przysmaki są zdrowe. Niektóre produkty zawierają wiele kalorii, więc mogą się przyczynić do nadwagi psa i nie nadają się na karmę. Takie przekąski można podawać tylko w niewielkiej ilości. Można również sięgnąć po zdrowe alternatywy, które można regularnie wykorzystywać podczas trenowania psa.

Jakie rodzaje przysmaków dla psa są dostępne?

Smakołyki dla psa dzielą się zasadniczo na cztery kategorie: kości do gryzienia, suszone mięso, przekąski do gryzienia i ciasteczka dla psów. Większość kości do gryzienia to kości wołowe. Pomagają w pielęgnacji zębów i dają czworonogowi zajęcie na długi czas. Ponieważ psy z natury mają potrzebę gryzienia, cieszą się, gdy dostają kość. Jedyną wadą tego przysmaku jest jego nieprzyjemny zapach. Kolejną przekąską jest suszone mięso, które jest bardzo twarde i zdrowe dla zębów. Suszone mięso jest zazwyczaj poręcznie zapakowane i można je ze sobą wszędzie zabrać. Niektóre psy nie lubią go jednak. Przekąski do gryzienia nie są naturalnymi produktami, a ich skład bywa różny. Często zawierają konserwanty. Ten rodzaj przysmaku pomaga dbać o zęby. Ciasteczka dla psów dobrze się sprawdzają podczas trenowania psów, ponieważ są bardzo praktyczne. Dostępne na rynku ciastka dla psów to jednak zazwyczaj prawdziwe bomby kaloryczne i z czasem mogą sprawić, że Państwa podopieczny przytyje. Dlatego nie należy z nich korzystać w formie podstawowego przysmaku do trenowania oraz należy je uwzględnić, planując racje żywieniowe.

Na co należy zwrócić uwagę, kupując przekąski dla psów?

Jeśli chcą Państwo rozpieścić swojego podopiecznego czymś pysznym, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim niektóre składniki nie powinny się znaleźć w przekąsce dla psa, dlatego najlepiej nie kupować produktów zawierających cukier, aromaty lub konserwanty. Oczywiście nic złego się nie stanie, jeśli pies od czasu do czasu dostanie niezbyt zdrowy i kaloryczny przysmak, który jednak będzie mu smakował. Jeśli pies preferuje określony rodzaj przekąsek, które nie mają najlepszego składu, można mu je od czasu do czasu podawać. Najlepiej od początku przyzwyczaić czworonoga do zdrowych przysmaków, którymi można go regularnie rozpieszczać. W sklepie internetowym Maxi Zoo znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości smakołyków dla psa renomowanych producentów, takich jak m.in. DeliBest, Rinti, 8in1, FriGera, Chewies, Escapure, Pedigree, Bosch, Frolic. 

 
Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 262 odpowiedzi.