Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Mokra karma Pedigree dla psów

Pedigree to miłość do psów – bez wyjątku. Małych i dużych, szczeniąt i tych starszych. Każdy z naszych czworonożnych przyjaciół jest inny, dlatego też Pedigree oferuje karmę, która jest doskonale zróżnicowana i dostosowana do potrzeb wszystkich psów. Od 80 lat firma Pedigree opracowuje kompletny i zrównoważony pokarm, którego wysoka jakość została wielokrotnie nagrodzona przez Niemiecką fundację Stiftung Warentest. Twój pies będzie wdzięczny za karmę Pedigree, bo nie tylko jest pyszna, ale i zdrowa. W naszym sklepie znajdziesz różne produkty Pedigree przeznaczone dla psów.

Sucha karma Pedigree

Sucha karma Pedigree jest w 100% zbilansowana i naturalnie smaczna bez sztucznych dodatków smakowych. Mały czy duży, junior czy senior: znajdzie się coś dla każdego psa, ponieważ różne produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela. Możesz mieć pewność, że twój pies nie tylko je zdrowo, ale i cieszy się swoim posiłkiem.

Mokra karma Pedigree

Psy uwielbiają mięso, ale dobra karma dla psów powinna być również zrównoważona i zdrowa. Stosunek ilości mięsa (mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego), witamin i błonnika w mokrej karmie Pedigree jest idealnie dopasowany do potrzeb naszych czworonożnych przyjaciół. Zdrowe i naturalnie smaczne bez dodatku cukru, sztucznych aromatów i barwników. Produkty dostępne są w puszkach, miskach i praktycznych torebkach.

Przysmaki dla psów Pedigree

Dzięki swojej burzliwej naturze psy pomagają nam cieszyć się prostymi przyjemnościami życia codziennego. Przekąski, które dajemy im w nagrodę, podczas treningu lub po prostu zabawy, są tymi małymi momentami, kiedy świętujemy naszą przyjaźń. Z pomocą specjalistów ds. żywienia i weterynarzy z Centrum Żywienia Zwierząt Waltham™ Pedigree opracowało szeroką gamę pysznych przysmaków o wielu różnych kształtach, rozmiarach i o różnej konsystencji. Wszystko po to, by docenić przyjaźń i oddanie naszych psów.

Pedigree DentaStix

Zdrowe zęby i dziąsła u psów są absolutnie niezbędne. Ważne by zawsze pozostawały w najlepszej kondycji. Z pomocą lekarzy weterynarii i dietetyków, w Centrum Żywienia Psów Waltham™, opracowano szereg pysznych przysmaków do żucia dla psów, które zmniejszają tworzenie się kamienia nazębnego, a tym samym ryzyko chorób dziąseł. Pedigree DentaStix to przysmaki czyszczące zęby o unikalnym kształcie litery X, które przy codziennym karmieniu pomagają zmniejszyć powstawanie kamienia nazębnego aż o 80%. Rewolucyjna struktura pozwala na dokładne czyszczenie zębów, nawet przy stosowaniu dwa razy w tygodniu.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 17 odpowiedzi.