Darmowa dostawa od 99 zł
12% zniżki dla nowych klientów
1-3 dni robocze
10% rabatu z Newsletterem
Darmowa dostawa od 99 zł
12% zniżki dla nowych klientów
1-3 dni robocze

Przyjaciele oszczędzają jeszcze więcej

Dołącz do Maxi Zoo Friends i oszczędzaj! Dzięki Friends zyskujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert i korzyści – wyjątkowe ceny, wiele rabatów i zniżek.

Dołącz do Friends

Zeskanuj kod QR, pobierz aplikację i zarejestruj się do Friends

Pobierz aplikację

Masz już Friends?

Zaloguj za pomocą swojego konta klienta Maxi Zoo i sprawdź wszystkie korzyści Friends

Zaloguj się

Dołącz do Friends

Zeskanuj kod QR, pobierz aplikację i zarejestruj się do Friends

Masz już Friends?

Zaloguj za pomocą swojego konta klienta Maxi Zoo i sprawdź wszystkie korzyści Friends

 

Zaloguj się

 

Twoje korzyści w skrócie:

  • Oszczędzanie z Cenami Friends
  • Atrakcyjne kupony Friends
  • 5% rabatu na wszystko* na każdych zakupach w sklepach i online

Często zadawane pytania:

Oszczędzanie z Cenami Friends

Co to są kupony Friends?

Czy rabat 5% rzeczywiście obowiązuje na wszystko?

Czy rabaty łączą się ze sobą?

Jak mogę aktywować korzyści Friends?

Czy wszystkie korzyści Friends dostępne są również dla dotychczasowych Klientów Friends?

* Friends to akcja organizowana przez Fressnapf Tiernahrungs GmbH, Westpreußenstraße 32-38, 47809 Krefeld, Niemcy („Fressnapf”). Z akcji można skorzystać w sklepie internetowym Maxi Zoo (https://www.maxizoo.pl/) oraz sklepach stacjonarnych Maxi Zoo. Nazwy, adresy i inne dane kontaktowe wszystkich sklepów Maxi Zoo, a także dalsze informacje na temat Maxi Zoo można znaleźć w wyszukiwarce sklepów (www.maxizoo.pl/storefinder/) lub dzwoniąc pod numer 22 263 98 66  (pon.-sob. w godz. 8-20).

Akcja Friends trwa do 31.12.2024. O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, rabatu Friends i ceny Friends nie można łączyć ze sobą ani z innymi korzyściami (w szczególności rabatami, kuponami, promocjami lub innymi obniżkami cen).

Uczestnictwo w akcji Friends wymaga aktywnego konta klienta Maxi Zoo, wypełnienia profilu co najmniej jednego zwierzęcia, aktywacji akcji w aplikacji Maxi Zoo oraz okazania kodu QR (za pośrednictwem aplikacji Maxi Zoo lub wiadomości e-mail) w sklepie stacjonarnym. W sklepie internetowym Maxi Zoo zakupu należy dokonać za pośrednictwem konta klienta Maxi Zoo, które jest zarejestrowane w aplikacji i w którym aktywowano akcję. Korzyści w ramach akcji Friends nie mogą być wypłacane w gotówce ani przyznawane z mocą wsteczną. Sprzedaż wyłącznie konsumentom w przypadku nabywania towarów w zwykłych ilościach detalicznych. Korzyści w ramach akcji Friends nie obejmują toreb na zakupy, kart podarunkowych, kosztów wysyłki, produktów i usług, w przypadku których część ich ceny jest przekazywana na dany cel, jak również nowymi produktami i usługami, które od momentu ich wprowadzenia w sposób wyraźny nie łączą się z rabatem Friends i są one dostępne tutaj https://www.maxizoo.pl/friends/faq/

Warunki Uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej https://www.maxizoo.pl/instrukcja-uzytkowania/