Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Mata i materac dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Materace dla psów – funkcjonalna powierzchnia do leżenia dla psa

Materac dla psa jest rozsądnym rozwiązaniem z wielu względów. Na rynku dostępne są niezwykle miękkie i przytulne materace dla psów, na których czworonóg czuje się komfortowo. Jeśli Państwa pies ma problemy ze stawami, warto rozważyć zakup ortopedycznego materaca dla psów, który optymalnie dopasowuje się do ciała zwierzęcia. W ekstremalnych temperaturach materac zapewnia zdrową wymianę ciepła, a na powietrzu chroni również przed wilgocią.

Chłodzenie i nie tylko: jakie funkcje ma mata dla psa?

Mata dla psa spełnia różne funkcje. Na kafelkach lub kostce brukowej może on na przykład zapewniać psu wygodne leżenie. Po położeniu na „zatwierdzonych” dla psa obszarach sofy lub dywanu materac chroni meble i podłogę oraz jednoznacznie wskazuje psu miejsce, w którym może przebywać. Przy wysokich temperaturach latem lub na chłodnej podłodze zimą Państwa czworonożny przyjaciel będzie cieszyć się komfortem materaca termicznego lub chłodzącego. Materacem dla psów można również wyłożyć box transportowy.

Czym odznaczają się materace dla psów do użytku zewnętrznego?

Dzięki wodoodpornemu spodowi mata dla psa na wolnym powietrzu chroni przed wilgocią z podłoża podczas leżenia. Materac dla psów umieszczony w samochodzie zabezpiecza tapicerkę przed śladami łap i sierścią. Specjalna mata dla psa w bagażniku – oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem – zamienia tył Państwa kombi w przedział pasażerski dla czworonoga.

Z jakich materiałów zrobione są materace dla psów?

Imitacja skóry, materiały syntetyczne, poliester, tkanina frotte, plusz i tkaniny antybakteryjne to powszechnie stosowane materiały. Koce termiczne są częściowo wyposażone w poduszki powietrzne. Dużą zaletą wszystkich materaców dla psów jest to, że są one łatwe w pielęgnacji i można je zwinąć i schować, co oszczędza miejsce. W naszym sklepie online znajdą Państwo asortyment materaców dla psów takich marek jak AniOne, Dogs Creek, Hunter, Scruffs czy Trixie – także w różnych rozmiarach dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb w zakresie powierzchni do leżenia.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 4 odpowiedzi.