Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Higiena i pielęgnacja gryzoni

Pielęgnacja gryzoni jest niezwykle ważna dla ich prawidłowego i zdrowego rozwoju. Sprawdź ofertę sklepu internetowego MAXI ZOO, aby zapewnić swojemu zwierzakowi wszystko, czego potrzebuje dla perfekcyjnej pielęgnacji i higieny. Co więcej, dzięki profesjonalnym środkom utrzymasz klatkę swojego gryzonia w czystości, co jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Dzięki temu możesz uchronić zwierzaka przed ewentualnymi chorobami.

Piaskownica dla królika

Piaskownica dla królika jest niezwykle ważna dla prawidłowego rozwoju gryzonia. Pomaga ona w kształtowaniu jego pierwotnych instynktów. Ma on naturalną potrzebę kopania dołków w ziemi i poszukiwania w niej pokarmu. To nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim sposób na utrzymanie równowagi psychicznej i redukcję stresu. To jeszcze nie wszystko! Kąpiele w piasku pomagają także w utrzymaniu czystości futerka królika. W naszym sklepie internetowym Maxi Zoo znajdziesz szeroki wybór piaskownic dla królika od renomowanych producentów. Pudełko do kopania JR Farm „Back to Instinct” jest w 100% stworzone z naturalnych materiałów! W piasku, na różnej głębokości zakop korzonki, a następnie obserwuj, ile radości przynosi Twojemu pupilowi ich wygrzebywanie.

Nożyczki do pazurów

Odpowiednia pielęgnacja gryzoni obejmuje także dbanie o ich pazury. Jest to ważny aspekt, o którym nie można zapominać. Dzięki temu zapewnisz małym zwierzętom dobre samopoczucie i swobodę ruchów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi nożyczki do pazurów dla gryzoni marki AniOne. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają antypoślizgowy uchwyt. Dzięki temu ich użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Jeżeli jesteś nowicjuszem, skontaktuj się z weterynarzem i poproś o zademonstrowanie, w jaki sposób należy prawidłowo wykonać cięcie. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenie naczyń krwionośnych gryzonia.

Szczotki

Odpowiednia higiena i pielęgnacja gryzoni to również dbanie o ich delikatne futerko. Dzięki szczotce wygładzającej możesz usunąć luźne włosy z podszerstka. Futerko należy czesać bez nacisku zgodnie z linią włosów. Dzięki temu proces przebiegnie szybko i bezboleśnie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealną szczotkę do wygładzania dla małych zwierząt marki AniOne. Nadaje się ona idealnie do usuwania obumarłej sierści i rozczesywania sfilcowanych włosów. Jej uchwyt został wykonany z gumy, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i jest wygodna w użytkowaniu.

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 12 odpowiedzi.