Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Legowiska, łóżka i kanapy dla kota w sklepie online Maxi Zoo

Łóżko dla kota: ulubione miejsce do spania i odpoczynku dla pupila

Koty spędzają dwie trzecie dnia na drzemkach i spaniu. To dużo czasu, w którym zwierzę potrzebuje przytulnego miejsca, gdzie dobrze się czuje i może odpocząć. Łóżka dla kota oferują im poczucie bezpieczeństwa i ochronę. Od okrągłego legowiska z rattanu wyściełanego miękką poduszką aż po stylową kanapę dla kota – każdy znajdzie coś dla siebie. Parapet okienny, kaloryfer czy kanapa? Poduszka dla kota jest wyjątkowo praktyczna, bo można ją położyć w wielu miejscach. 

Jakie łóżko dla kota jest odpowiednie?

Odpowiednie dla kota legowisko znajduje się w spokojnym miejscu, jest miękkie, czyste i przytulne. Dlatego legowiska dla kotów przeważnie są wyściełane miękkim pluszem lub pianką powleczoną materiałem. Nasz pupil wyjątkowo dobrze czuje się na miękkim, tapicerowanym legowisku lub kanapie dla kota z wysoką krawędzią, do której może się przytulić. Wygodnym legowiskiem na lato i zimę są jaskinie ze zdejmowanym dachem. Jeżeli w domu mieszka kilka kotów, dobrym wyborem będzie podwójna wieża. Dzięki dwóm jaskiniom umieszczonym jedna nad drugą oraz znajdującemu się na szczycie legowisku służącemu do odpoczynku i obserwacji w wieży znajdzie się miejsce nawet dla trzech kotów na raz. Ponadto dostępne są także specjalne legowiska do drapaków.

Praktyczną opcją są także rozwiązania 2-w-1, które oprócz miękkiego łóżka dla kota oferują także płaską matę do spania, na której kot może się wygodnie rozciągnąć. Mata może także służyć jako ochrona kanapy.

O czym należy pamiętać przy zakupie legowiska dla kota?

Ponieważ koty bardzo cenią sobie czystość, legowisko dla kota powinno nadawać się do prania. Idealne są legowiska ze zdejmowanymi powłokami. Powłokę można łatwo zdjąć z legowiska i wyprać w pralce, przeważnie w temperaturze 30 stopni.

Jakiej wielkości powinno być legowisko dla kota?

Przy wyborze legowiska dla kota, które ma oferować zwierzęciu odpowiednio dużo miejsca, należy sprawdzić, czy kot może się na nim rozciągnąć. Na zbyt małych legowiskach kot może czuć się niekomfortowo, gdyż będzie mu za ciasno. W naszym sklepie znajdą Państwo przytulne legowiska i kanapy dla kota w różnych rozmiarach i kształtach, oferowane przez AniOne, Happy House, MORE FOR, Silvio Design, Trixie i wielu innych producentów.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 5 odpowiedzi.