Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Kosz dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Kosz dla psa – więcej niż miejsce do spania

Kosz dla psa z poduszką to klasyczne psie legowisko. Kosz stanowi dla czworonogów zarówno miejsce do spania, jak i bezpieczne schronienie. Dostępne są tradycyjne kosze wiklinowe, kosze dla psów z tworzywa sztucznego, a dla małych psów również kosze na rower lub do samochodu. Kosze dla psów mogą Państwo znaleźć w wielu rozmiarach i modelach odpowiednich dla Państwa psa.

Jak duży musi być kosz dla psów?

W przypadku kosza dla psów z poduszką odpowiedni rozmiar to podstawa. Nawet jeśli wiele psów podczas snu jest bardzo ciasno zwiniętych, kosz powinien być zawsze na tyle duży, aby zwierzę mogło wygodnie się rozciągnąć. Odpowiednie legowisko dla psów jest ważne, bowiem czworonożni przyjaciele drzemią lub śpią nawet przez 20 godzin dziennie.

Jaki kosz wybrać dla szczeniąt?

Ponieważ szczenięta szybko rosną, na początku najlepiej kupić nieco większy kosz dla psów. Nie powinien być on jednak zbyt duży, tak aby mały piesek odnalazł w nim niezbędne bezpieczeństwo. Ponadto szczególnie podczas wymiany zębów młode psy lubią żuć i gryźć, dlatego warty polecenia jest koszyk dla psa wykonany z plastiku. W porównaniu do innych koszów charakteryzuje się on wysoką odpornością na gryzienie. Kosz dla psów z wierzby lub rattanu jest z kolei odpowiedni dla młodych psów tylko w ograniczonym zakresie. Naturalny materiał zachęca ciekawskie szczenięta do gryzienia. Poza tym w razie wystąpienia małego nieszczęścia plastikowy kosz dla psów jest łatwy do wyczyszczenia – dotyczy to również modeli wykonanych z imitacji skóry. Polecany jest także kosz dla psów z powleczeniem, które można łatwo zdjąć i umyć.

Gdzie powinien stać kosz dla psów?

Kosz dla psów powinien stać w miejscu, które odpowiada potrzebom zwierzęcia. W przedpokoju lub na środku salonu jest zbyt duży zgiełk. Ponadto wiele psów ma tendencję do obserwowania osób przychodzących i wychodzących, gdy kosz dla psów stoi w przejściu. Idealny jest cichy kąt bez przeciągów i nie bezpośrednio przy ogrzewaniu. Pies powinien mieć swoje legowisko zawsze blisko swoich ludzi. Powinno być ono dla zwierzęcia miejscem odpoczynku i bezpiecznego odosobnienia, które umożliwia kontakt z rodziną.

W naszym sklepie online można znaleźć kosze dla psów takich marek jak Silvio Design, AniOne czy Aumüller. Z pewnością odkryją tu Państwo kosz dla psa, który pasuje zarówno do Państwa czworonoga, jak i do wystroju wnętrza.

 

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 2 odpowiedzi.