Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Wędki dla kota: Zamów online

Zabawa z kotem jest niezwykle ważna dla małego pupila oraz dla relacji między nim, a jego właścicielem. Nie powinna być więc traktowana po macoszemu. Należy pamiętać, że pomaga ona rozwijać wrodzone instynkty domowego tygrysa. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej ilości ruchu i zabawy, może się on stać znudzony, leniwy, ospały, a nawet otyły. Brak ruchu może także prowadzić do depresji zwierzaka. Z tego powodu zabawa powinna być elementem każdego wspólnie spędzonego dnia.

Wędka dla kota

Wędka dla kota to jedno z najpopularniejszych akcesoriów do zabawy dla domowych tygrysów. Wynika to z faktu, że dzięki niej, łatwo jest wzbudzić ciekawość kota i nakłonić go do wstania z kanapy. Sprawia wiele radości nie tylko samym pupilom, ale i ich właścicielom. Nadaje się więc idealnie do wspólnego spędzania czasu, co dla kota jest szczególnie ważne. Co więcej, wędka dla kota pomaga rozwijać jego wrodzony zmysł łowiecki, zapewniając mu jednocześnie zdrową dawkę ruchu. Ta zabawka sprawdzi się więc szczególnie dobrze w przypadku, gdy nasz domowy tygrys to zapalony kanapowiec, którego ciężko zmusić do jakiekolwiek wysiłku fizycznego. Wędka dla kota może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno do zabaw w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Wędka dla kota z kolorowymi piórkami

Wędka dla kota sprawi Twojemu domowemu tygrysowi podwójną radość, gdy na jej końcu umieszczone są kolorowe piórka. Wzbudzają one ciekawość i zainteresowanie kota, dzięki czemu łatwiej jest go nakłonić do ruchu. W naszym sklepie internetowym MAXI ZOO znajdziesz między innymi wędkę do zabawy AniOne Pepe & Kitty, która zakończona jest kolorowymi piórkami. Wykonana została z elastycznych materiałów, co zapewnia nie tylko dobrą, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Jak wybrać odpowiednią wędkę dla kota

Podejmując dezycję o zakupie wędki dla kota, należy zwrócić szczególną uwagę na preferencje pupila. Każdy domowy tygrys jest inny i preferuje inną teksturę, zapach, wielkość, czy kolor. W sklepach znaleźć można najróżniejsze wędki dla kotów. Mogą być wykonane z drewna, plastiku, zakończone piórkami, pluszakiem, czy tasiemkami. W przypadku wyboru twardych materiałów, takich jak drewno, należy zachować szczególną ostrożność podczas zabawy. Jeżeli przypadkiem uderzymy kota drewnianą wędką, z łatwością możemy sprawić, że zrazi się do zabawki. Dlatego warto pamiętać, że zdecydowanie lepszym wyborem są wędki dla kotów wykonane z miękkich i elastycznych tworzyw sztucznych.

W naszym internetowym sklepie MAXI ZOO znajdziesz duży wybór akcesoriów, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią wędkę dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 11 odpowiedzi.