• Brak minimalnej kwoty zamówienia
  • Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
  • 45 dni na darmowy zwrot
  • Ponad 8.000 produktów
  • Program PAYBACK

Porady dotyczące psów- dla silnej więzi właściciela z czworonogiem

Ein Mädchen kuschelt mit ihrem Hund.

 

Znajdź w naszym magazynie dla psów wszystkie ważne informacje na temat żywienia, zdrowia, edukacji i wiele więcej o swoim pupilu.

Nasze główne tematy

Nowa codzienność dla opiekunów zwierząt po pandemii

Jako Maxi Zoo chcemy podnieść wszystkich właścicieli zwierząt na duchu: razem ze swoim pupilem można stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie rzuca konieczność powrotu do pracy w biurze i zniesienie obostrzeń związanych z pandemią — czy dotyczy to nowego czworonoga czy też wieloletniego towarzysza, który zdążył się już odzwyczaić od normalności

Zdrowie psa

Ein Welpe ist beim Tierarzt.

Wskazówki i informacje dotyczące utrzymywania psa w zdrowiu, tego, co można zrobić, jeśli pies zachoruje oraz informacje na temat różnorakich psich chorób.

Charakterystyka psich ras

Hunderassen

Każda psia rasa odznacza się indywidualnymi cechami charakteru i oryginalną aparycją. Dlatego różne rasy potrzebują innego stylu wychowania i odmiennej pielęgnacji. Tu znajdą Państwo zbiór opisów ras z najważniejszymi faktami i poradami.

Wychowanie psów

Golden Retriever gibt Pfote, Golden Retriever wird erzogen

Aby odpowiednio wychować psa, ważna jest prawidłowa interpretacja jego zachowań. W ten sposób będziemy w stanie zbudować zaufanie i wzmocnić swoją relację z pupilem.

Szczenięta

Welpen sitzen in einer Box.

Młode psy wręcz chłoną wiedzę, dlatego od samego początku należy postawić na dobrą edukację. Dzięki naszym wskazówkom, wraz z cennymi trikami edukacyjnymi, przejdą Państwo przez okres zapoznawczy.

Pielęgnacja

Ein Hund wird gebürstet.

Wskazówki i informacje o psiej pielęgnacji: pielęgnacja sierści i łap, psia „wyprawka” oraz sposoby kąpania psa

Żywienie psów

Napf voller Leckerlis.

Wskazówki i informacje na temat zdrowego żywienia psów: ważne składniki, karma dla młodych, starszych, dużych i małych psów, żywienie dietetyczne oraz różnice pomiędzy karmą suchą i mokrą.

Najwyższe stanowiska na temat psów

Najbardziej popularne kategorie psów

Wszystkie kategorie psów w skrócie

Czy szukają Państwo dalszych informacji dotyczących psów i koty?

Do przeglądu