Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze
10% rabatu z Newsletterem
Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze

Nowa codzienność dla opiekunów zwierząt po pandemii

Jako Maxi Zoo chcemy podnieść wszystkich właścicieli zwierząt na duchu: razem ze swoim pupilem można stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie rzuca konieczność powrotu do pracy w biurze i zniesienie obostrzeń związanych z pandemią — czy dotyczy to nowego czworonoga czy też wieloletniego towarzysza, który zdążył się już odzwyczaić od normalności. A nowa codzienność niesie ze sobą pewne trudności zarówno dla zwierzaka, jak i jego opiekuna. Może zbliża się czas wyjazdu na urlop? Albo trzeba zaplanować pierwszą rozłąkę? Można na nas liczyć — służymy ekspercką wiedzą, praktycznymi poradami i licznymi wskazówkami.

Cenne informacje i przydatne wskazówki, jak sobie poradzić w nowej codzienności

Work Life Balance

Godzenie obowiązków zawodowych z opieką nad zwierzęciem

Po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią sposób pracy wielu osób drastycznie się zmienia.  Z domowej kanapy trzeba się przesiąść na krzesło w biurze albo wybrać się w podróż służbową. Wielu właścicieli zwierząt znów rzadziej bywa w domu. Rodzi to nowe wyzwania w opiece nad zwierzęciem oraz pytania, na które szukamy odpowiedzi. Czy mój pupil może zostać sam w domu, gdy idę do pracy? Czy mogę zabrać psa ze sobą do biura? O czym muszę pamiętać, pracując z domu i zajmując się jednocześnie zwierzęciem? Wielu opiekunów mierzy się z takimi wątpliwościami. Dlatego zebraliśmy tutaj wszystkie ważne informacje i przydatne wskazówki.


Wskazówki dotyczące pracy z domu, powrotu do biura i zapewnienia odpowiedniej opieki

Hund am Strand

Dobre przygotowanie do urlopu

Podczas lockdownu podróżowanie było niemożliwe — tym większa jest teraz radość z urlopu! Gdy zbliża się pierwszy wyjazd, trzeba się odpowiednio przygotować. Niezależnie od tego, czy zabierają Państwo zwierzaka ze sobą czy też po raz pierwszy się z nim rozstają, czy wakacje będą spędzane na kempingu czy w hotelu, a podróż odbędzie się samolotem lub autem — służymy radą, jak przygotować się na każdą sytuację. Wciąż brak planów na urlop? Tutaj można znaleźć miejsce do wspólnego wypoczynku ze swoim pupilem, a także praktyczne porady i informacje z tym związane. Aby wakacje były udane i dla człowieka, i dla zwierzęcia!


Razem czy osobno — jak najlepiej przygotować siebie i zwierzę do urlopu

Erziehung

Wychowanie i trening zwierzęcia domowego — jak do tego podejść

W czasie lockdownu nie tylko ludzie byli zmuszeni zrezygnować z życia towarzyskiego. Zamknięcie szkół dla psów i rzadsze spotkania z innymi skutkowały także ograniczeniem ważnych doświadczeń naszych czworonożnych ulubieńców i utrudnieniem ich rozwoju społecznego. Teraz, po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią, nasze pupile wchodzą w nowe sytuacje i uczą się zachowań wobec innych zwierząt. O czym trzeba jednak pamiętać, zabierając psa do restauracji? Gdzie znaleźć odpowiednią szkołę dla psów? Czy naprawdę można zostawić kota, ptaka albo gryzonia samego w domu? Mamy gotowe odpowiedzi na te i inne pytania! Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat wychowania zwierząt, ich szkolenia i rozwoju społecznego.


Wskazówki dotyczące wychowania, treningu i zachowań psów

Spielende Katze

Czym zająć zwierzaka

Przez ostatnie miesiące spędzaliśmy dużo czasu w naszych czterech ścianach i musieliśmy wciąż wymyślać naszym zwierzętom nowe zajęcia. Kreatywność i źródła inspiracji były na wagę złota! Jednak także teraz, gdy częściej nie ma nas w domu, ważne jest odpowiednie wypełnienie czasu naszym pupilom. Wyjaśniamy, jak odpowiednio zająć zwierzęta domowe i jak ważne są dla nich kontakty społeczne. Podpowiadamy też, jak dużo zabawy potrzebują psy, koty i mniejsze zwierzęta.


Dzięki naszym poradom i pomysłom w ich życie już nigdy nie wkradnie się nuda

Loading...

Nowe zwierzę w domu? Witamy w klubie!

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje potrzebne świeżo upieczonemu opiekunowi zwierzęcia

Zobacz poradniki

Inne ciekawe tematy w naszym magazynie