• Skepy
  • Zamów ponownie
  • Lista życzeń
  • Koszyk
  • Brak minimalnej kwoty zamówienia
  • Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
  • 45 dni na darmowy zwrot
  • Program PAYBACK

Wspólnie dla Zwierząt​ - Razem dla zwierząt w potrzebie

Moment niepodzielnej uwagi, uśmiech, przyjacielki gest – poprzez wiele drobiazgów możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Wspólnie z naszymi klientami udało nam się napenić liczne miseczki i zrealizować zwierzęce marzenia. A wszystko to dzięki niezliczonym datkom i darowiznom. Ty również możesz wesprzeć nas w ramach różnych kampanii i pomóc w ten sposób zwierzętom w potrzebie!

Spełnij marzenia zwierząt w schroniskach!

Boże Narodzenie to święto miłości. I właśnie w takich chwilach powinniśmy obdarować tych, którym nie wiedzie się tak dobrze. Dlatego też w tym roku zapytaliśmy lokalne schroniska o to, czego najbardziej potrzebują dla swoich podopiecznych.

 

Więcej informacji

 

Bohaterskie historie naszych pracowników

Każdego dnia wielu naszych pracowników robi wspaniałe rzeczy dla zwierząt. Jesteśmy z tego dumni. Pod hasłem “Tak wyglądają bohaterowie” prezentujemy naszych pracowników – w całej Europie – i opowiadamy ich bohaterskie historie.

 

Więcej informacji

Maxi Zoo pomaga schroniskom

Pomaganie zwierzętom jest dla nas niezwykle ważne. Ta idea przyświeca naszym działaniom od początku istnienia marki Maxi Zoo, dlatego aktywnie współpracujemy ze schroniskami, fundacjami, stowarzyszeniami i angażujemy się w pomoc charytatywną. Obecnie pomagamy kilkudziesięciu schroniskom z całej Polski, wspierając je poprzez przekazywanie pożywienia i akcesoriów, a także promując adopcję wśród klientów sklepów Maxi Zoo.​

 

Nasi klienci również aktywnie przyłączają się do naszych działań. W sklepach znajdują się specjalne pojemniki na dary, które przekazują klienci. Każdy zainteresowany zaangażowaniem się w pomoc, może zapytać o szczegóły naszych lokalnych działań charytatywnych w najbliższym sklepie Maxi Zoo.​

 

Sprawdź komu pomagamy

 

Dziękujemy!

Wspólnie z naszymi klientami, spełniliśmy świąteczne marzenia zwierzaków w potrzebie. W imieniu podopiecznych Schronisk i Fundacji bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie podczas Wielkiej Zbiórki Charytatywnej.

 

Więcej informacji