• Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
  • 45 dni na darmowy zwrot
  • Ponad 9.000 produktów

Wspólnie dla Zwierząt​ - Razem dla zwierząt w potrzebie

Moment niepodzielnej uwagi, uśmiech, przyjacielki gest – poprzez wiele drobiazgów możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Wspólnie z naszymi klientami udało nam się napenić liczne miseczki i zrealizować zwierzęce marzenia. A wszystko to dzięki niezliczonym datkom i darowiznom. Ty również możesz wesprzeć nas w ramach różnych kampanii i pomóc w ten sposób zwierzętom w potrzebie!

Maxi Zoo pomaga schroniskom

Pomaganie zwierzętom jest dla nas niezwykle ważne. Ta idea przyświeca naszym działaniom od początku istnienia marki Maxi Zoo, dlatego aktywnie współpracujemy ze schroniskami, fundacjami, stowarzyszeniami i angażujemy się w pomoc charytatywną. Obecnie pomagamy kilkudziesięciu schroniskom z całej Polski, wspierając je poprzez przekazywanie pożywienia i akcesoriów, a także promując adopcję wśród klientów sklepów Maxi Zoo.​

 

Nasi klienci również aktywnie przyłączają się do naszych działań. W sklepach znajdują się specjalne pojemniki na dary, które przekazują klienci. Każdy zainteresowany zaangażowaniem się w pomoc, może zapytać o szczegóły naszych lokalnych działań charytatywnych w najbliższym sklepie Maxi Zoo.​

 

Sprawdź komu pomagamy

 

 

Dobre życzenia dla zwierząt w schroniskach spełniają się!

Shelter Wishes Winter Poland

Boże Narodzenie to święto miłości. I właśnie w takich chwilach powinniśmy obdarować tych, którym nie wiedzie się tak dobrze. Dlatego też w tym roku zapytaliśmy lokalne schroniska o to, czego najbardziej potrzebują dla swoich podopiecznych.

 

Więcej informacji

Przyjaźń Łączy

Bracelet Poland 2020

Jednoczymy siły dla psów ratowniczych! Weź udział w akcji charytatywnej i wspieraj bohaterów na czterech łapach.

 

Angażowanie się na rzecz psów ratowniczych GOPR jest bardzo łatwe: począwszy od października klienci Maxi Zoo Polska mogą zrobić dobry uczynek – kupując bransoletkę przyjaźni. Te modne zawieszki są czymś więcej niż tylko ładną ozdobą – z każdą zakupioną bransoletką spełniasz życzenia zwierząt, ponieważ Maxi Zoo przekaże dochód ze sprzedaży bransoletek na wsparcie psów ratowniczych Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Nowość w tym roku – dostępna będzie także wersja bransoletki dla dzieci. W zeszłym roku klienci Maxi Zoo dowiedli, jak wielkie serce mają przyjaciele zwierząt w całej Polsce – w ramach akcji charytatywnej zebrano 120 000 złotych! Jest to jednocześnie największa jednorazowa kwota, która kiedykolwiek trafiła do Fundacji GOPR na ten cel. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

 

Od października bransoletki są dostępne w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz w sklepie internetowym. Kup od razu dwie: jedną dla siebie, a drugą w prezencie – każda bransoletka się liczy!

 

Kup bransoletkę