Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Torba i nosidełko dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Jak wybrać właściwą torbę dla psa?

Torby i plecaki do noszenia psów są ważnym akcesorium dla wielu posiadaczy psów z kilku względów. Przede wszystkim przydają się one dla właścicieli niewielkich ras w sytuacjach, w których na wszelki wypadek lepiej jest nieść psa w rękach, na przykład w dużych skupiskach ludzi.

Jak przygotować torbę i nosidełko dla psa?

Torby i nosidełka dla psów są od razu gotowe do użycia i zasadniczo nie wymagają dodatkowego wyposażenia w postaci kocyka dla psa. Większość modeli jest podszyta miękkim polarem zapewniającym naszym pupilom wystarczający komfort. Torby dla psów przeznaczone do samolotu można wykorzystywać również w samochodzie, a podczas podróży mogą służyć jako bezpieczne schronienie dla zwierzaka. Luksusowa torba dla psa może stać się modnym dodatkiem dobranym do stylu ubierania się właściciela. W naszym sklepie online znajdą Państwo ekskluzywne torby dla psów o różnych wzorach i z najróżniejszych materiałów, np. ze skóry lub bawełny.

Dlaczego torby i plecaki dla psów są praktycznym rozwiązaniem?

Różne torby i plecaki do noszenia psów oferują mnóstwo funkcji, począwszy od paska do noszenia na ramieniu, a skończywszy na uniwersalnych przegrodach do przechowywania rzeczy, które są niezwykle użyteczne podczas podróży, w autobusie lub w pociągu. Wiele modeli jest wyposażonych w rolki, które zapewniają wygodny transport.

Jak prać torbę dla psa?

To, czy torbę lub plecak dla psa można prać, zależy od materiału, z jakiego są wykonane. Większość toreb do transportu psów można prać ręcznie lub w pralce w programie do prania tkanin delikatnych. Jeśli dojdzie do zabrudzenia torby, materiał można wyprać z zastosowaniem łagodnego środka do prania.

Na co zwracać uwagę przy zakupie torby dla psa?

Decydującym kryterium podczas wyboru torby lub nosidełka dla psa jest wielkość, ponieważ Państwa zwierzak powinien mieć wystarczająco dużo miejsca. Ponadto istotną kwestią jest również maksymalne obciążenie torby. Należy pamiętać, że torba powinna odpowiadać rozmiarowi i wadze czworonoga. Praktycznym rozwiązaniem są wkładki z siateczki, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Jeśli torba jest wyposażona w paski do noszenia na ramieniu lub na plecach, powinny one posiadać miękką wyściółkę.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 10 odpowiedzi.