Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

myszki i piłki dla kotów

Prawidłowy i zdrowy rozwój kota jest dla każdego właściciela ogromnie ważny. Poza odpowiednią karmą, żwirkiem czy drapakiem, warto zaopatrzyć domowego tygrysa w wysokiej jakości zabawki. Dzięki nim zapewniamy naszemu mruczkowi odpowiedni rozwój zmysłów i umiejętności. Szczególnie w przypadku domowych tygrysów, które nie wychodzą zbyt często na świeże powietrze.

Najbardziej uniwersalnymi i odpowiednimi zabawkami na każdym etapie życia są piłki oraz myszki dla kota. Futrzaki wprost uwielbiają te akcesoria! Nie tylko pozwalają na zaspokojenie ich instynktu łowieckiego, ale także zachęcają do fizycznej aktywności, która jest niezwykle ważna. Właśnie dlatego piłka lub mysz dla kota sprawdzą się idealnie w przypadku, gdy twój domowy tygrys boryka się z otyłością. Taka zabawka powinna znajdować się na wyposażeniu każdego mieszkania, w którym znajduje się kot! Ma niewielkie rozmiary, ale spełnia bardzo wiele funkcji. Kot może ją podrzucać, łapać, gonić, gryźć i nosić w pyszczku.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów myszy przeznaczonych do zabawy dla kota. Od najprostszych, po wypełnione kocimiętką, a nawet takie, które mogą być sterowane poprzez aplikację. Te ostatnie to nie tylko świetna zabawa dla kota, ale także dla jego właściciela.

Innym rozwiązaniem są klasyczne piłki dla kotów. Takie zabawki pobudzają naturalne instynkty, dają wiele radości i zabawy, a także zmuszają do zdrowego wysiłku fizycznego. W naszej ofercie znajdziesz miękkie piłeczki lub piłki z grzechotką. Należy pamiętać o tym, że tego typu zabawki pobudzają instynkty łowieckie kota i z tego powodu traktuje je on jak swoją ofiarę. Dlatego właśnie wszystkie piłki znajdujące się w ofercie sklepu internetowego MAXI ZOO wyprodukowane zostały z bezpiecznych dla pupili materiałów. Zabawki marek AniOne, FIT+FUN, czy KONG to gwarancja najwyższej jakości!

Krzywdzące przekonanie o tym, że koty są samotnikami i zwykle przesypiają całe dnie, nie zawsze jest prawdą. Stworzenia te potrzebują zabawy, która zapewnia im odpowiedni rozwój na każdym etapie życia. Kiedy jej zabraknie, mogą stać się znudzone i rozleniwione, a co za tym idzie także nieposłuszne. Co więcej, zestresowane koty mogą mieć wiele problemów behawioralnych. Najlepszym na to rozwiązaniem jest wspólna zabawa z właścicielem!

Uprzyjemnij czas swojemu zwierzakowi, dając mu w prezencie piłkę lub myszkę dla kota, bo chociaż lubi on chodzić własnymi drogami, jest również wielbicielem dobrej zabawy!

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 10 odpowiedzi.