Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Zabawki dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Co wyróżnia dobrą zabawkę dla psów?

Dobra zabawka dla psów odwołuje się do naturalnych instynktów i talentów psa. W kontrolowany sposób pobudza jego skłonność do zabawy oraz polowania i umożliwia interakcję psa z człowiekiem poprzez zabawę. Niektóre rodzaje zabawek dla psów zaspokajają potrzebę żucia i zdobywania pożywienia. Dobrym zamiennikiem prawdziwych kości są liny i linki. Wysokiej jakości zabawka jest solidna i trwała, a jej składniki nie stanowią zagrożenia dla Państwa czworonoga.

Czy tylko młode psy się bawią?

Szczenięta i młode psy są szczególnie rozbrykane. W związku z tym ważne jest, aby zapewnić im odpowiednie zabawki dla szczeniąt. W ten sposób można kierować aktywność maluchów na właściwe ścieżki i poprzez zabawę budować głęboką więź z czworonożnym przyjacielem. Dodatkowo zabawki do gryzienia ułatwiają młodym psom wymianę zębów. Jednak również starsze psy lubią się bawić, jeśli zabawki dla psa odpowiadają ich talentom i preferencjom. Piłki i frisbee dla psów idealnie nadają się dla aktywnych zwierząt, a dzięki inteligentnym zabawkom dla psów można rzucić wyzwanie szarym komórkom swojego ulubieńca.

Jakie są zalety piłek i frisbee dla psów?

Piłka dla psa lub frisbee dla psa to idealne zabawki, aby zaspokoić pragnienie ruchu i pasję łowiecką Państwa psa. Piłka jako zabawka dla psa nadaje się przy tym nie tylko do aportowania. Z piłkami dla psów możliwe są różnego rodzaju zabawy. Można na przykład pozwolić swojemu psu szukać piłki w wysokiej lub rzucać ją jako nagrodę za dobrze wykonane polecenie. Za pomocą piłki lub frisbee można również trenować kontrolę impulsów. Warto nauczyć swojego pieska czekania na pozwolenie, zanim zachwycony popędzi po rzuconą piłkę.

Dlaczego warto zająć czworonoga zabawką dla psów?

Jeśli pies musi aktywnie zdobywać części swojego pożywienia, jest zrównoważony i zadowolony. Dlatego też odpowiednią zabawką jest na przykład piłka dla psa z przekąskami. Wielu producentów oferuje zabawki dla psa do napełniania w różnych wersjach. Po napełnieniu ich smaczną karma mokrą lub suchą stanowią ekscytujące wyzwanie dla każdego psa. Zamiast po prostu postawić pupilowi miskę z karmą, warto pozwolić mu zdobyć swój posiłek poprzez zabawę.

Jaka zabawka jest odpowiednia dla psów, które uwielbiają wodę?

Wiele psów chętnie wykorzystuje każdą okazję, aby wyszaleć się i popływać w wodzie. Nie każda zabawka dla psów nadaje się jednak do użytku w wodzie. Specjalne zabawki wodne nie toną, pies dobrze widzi je w wodzie i może łatwo je zabrać. Szczególnie latem żywiołowa zabawa w chłodnej wodzie jest dla psa i jego właściciela bardzo orzeźwiająca.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 119 odpowiedzi.