Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Obroże odblaskowe, elementy odblaskowe i inne akcesoria tego typu dla psów w sklepie online Maxi Zoo

Niebezpieczne sytuacje zdarzają się często rankiem i wieczorem, gdy jest ciemno, zwłaszcza jesienią i zimą. Dzięki właściwym akcesoriom zabezpieczającym nie stracisz psa z oczu w ciemności; czworonóg będzie też widoczny dla przechodniów, samochodów i rowerzystów.

Dlaczego obroże odblaskowe i inne akcesoria tego typu dla psów są efektywne?

Z jednej strony – z powodu nieszczęśliwego wypadku mogą poważnie ucierpieć zarówno psy, jak i ludzie. Z drugiej strony – za szkody spowodowane przez psa powinien odpowiadać właściciel, jeśli nie podjął środków ostrożności mających na celu ochronę osób trzecich lub gdy zaniedbał obowiązek nadzoru. Obroże odblaskowe, świecące zawieszki, smycze i kamizelki odblaskowe świecą w ciemności. Ich światełka lub elementy odblaskowe sprawiają, że Państwa czworonożny przyjaciel staje się widoczny dla innych. 

Obroże odblaskowe dla psów

Świecące obroże dla psów to idealne zabezpieczenie podczas spacerów po ciemku. Dzięki dużemu zakresowi widoczności i często indywidualnej możliwości wyboru między ustawieniem migającego i ciągłego światła, Państwa zwierzę w obroży odblaskowej jest zawsze optymalnie widoczne dla innych uczestników ruchu. Za sprawą wysokowydajnych akumulatorów nadaje się ona również do długich spacerów.

Świecące zawieszki dla psów

Świecące zawieszki mocuje się na obroży lub szelkach. Jednak kolorowe migające światełko przydatne jest tylko wtedy, gdy pies ma być rozpoznawalny w ciemności. Wprawdzie świecące zawieszki emitują światło tak samo mocne jak obroże odblaskowe, ale są one znacznie mniejsze i ze względu na ruch mogą z łatwością zostać ukryte pod długim futrem lub na klatce piersiowej zwierzęcia. 

Kamizelki odblaskowe dla psów

Nasi czworonożni przyjaciele wyposażeni w kamizelkę odblaskową mogą być zwykle bardziej rozpoznawalni dla kierowców w snopie światła reflektorów niż psy z osprzętem oświetleniowym. Natomiast przy niedoborze światła psa z migającym światełkiem szybciej zauważą spacerowicze. 

Sprzęt ochronny najlepiej dobrać pod kątem najczęściej odwiedzanych tras. W naszym sklepie znajdą Państwo obroże odblaskowe, elementy odblaskowe, pierścienie świetlne i inne produkty odblaskowe od renomowanych producentów, takich jak AniOne, Leuchtie, NiteDawg, Optamit, Trixie i inni.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 15 odpowiedzi.