Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Poduszki dla psów w sklepie online Maxi Zoo

Poduszki dla psów: wygodne miejsca do leżenia dla Państwa psa

Psy śpią lub odpoczywają około 20 godzin dziennie. W tym celu potrzebują spokojnego miejsca do leżenia, które z jednej strony jest wygodne, a z drugiej odciąża stawy. Niektóre psy lubią leżeć wyciągnięte, podczas gdy inne zwijają się w kłębek. W związku z tym miejsce do leżenia dla psa powinno być zawsze dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Aby Państwa pies mógł wygodnie leżeć również podczas podróży, oprócz poduszek dla psów do kosza dostępne są również dodatkowe poduszki przeznaczone do transportera.

Jak duża powinna być poduszka dla psa?

Czy kiedykolwiek obserwowali Państwo, w jakiej pozycji lubi spać Państwa pies? Może to mieć znaczenie przy wyborze odpowiedniej poduszki. Jeśli na przykład często leży na boku, powinno się raczej kupić okrągłą poduszkę dla psa zamiast owalnej. Przy określaniu rozmiarów istnieje uproszczona reguła: zasadniczo należy uwzględnić dodatkowe 30 cm wokół ciała psa. Do wyboru są poduszki w rozmiarach od XS (np. 55 x 70 cm) do XXL (np. 140 x 110 cm).

Do czego najlepiej nadają się ortopedyczne poduszki dla psów?

Ortopedyczna poduszka dla psa odciąża przede wszystkim kręgosłup i stawy. Wkład poduszki dostosowuje się do budowy ciała psa i tym samym redukuje nacisk na jego powierzchni podczas leżenia. Poduszki te szczególnie nadają się dla cięższych i starszych psów, a także dla zwierząt z osłabionymi stawami i mięśniami.

Jaki materiał jest odpowiedni na poduszkę dla psów?

O komforcie leżenia psa decyduje wypełnienie. Wysokiej jakości materiał wypełniający zazwyczaj składa się z pianki wiskozowej, jednak odpowiednie dla psów są również poduszki z mikrogranulkami. Poduszka dla psów wykonana z imitacji skóry jest wyjątkowo wytrzymała, a latem zapewnia chłodzenie. Są jednak psy, które nie lubią tego materiału i być może preferują bawełnę. Jeżeli poduszka dla psów ma być używana na zewnątrz, warto zakupić poduszkę z powłoką hydrofobową. Rozsądnym rozwiązaniem jest również powłoka odporna na zadrapania i gryzienie. Większość poduszek dla psów można prać w temperaturze 30 lub 40 stopni. Do prania najlepiej używać bezzapachowych detergentów. W końcu – jak wiadomo – psie nosy są bardzo wrażliwe.

Która poduszka dla psów jest odpowiednia?

Trixie, Hunter, Happy House, Silvio Design, AniOne, More For czy Dogs Creek: dostępne są wysokiej jakości poduszki dla psów wielu renomowanych marek o atrakcyjnych wzorach i kolorach. Szukają Państwo imitacji skóry lub ortopedycznej poduszki dla psów? U nas znajdą Państwo idealny produkt dla swojego psa. A propos, oprócz poduszek oferujemy również inne miejsca do spania dla psów, takie jak kosze, legowiska i kanapy lub koce dla psów.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 14 odpowiedzi.