Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Poidła i dozowniki wody dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Poidła typu fontanna dla psów: nowoczesne dozowniki wody o wielu zaletach

W kwestii tego, czy warto jest kupić poidło dla psa typu fontanna, zdania są podzielone. Nowoczesne dozowniki wody dla psa oferują jednak wiele korzyści dla Państwa psa. W porównaniu z miską na wodę stała cyrkulacja wody w poidle zmniejsza ryzyko osadzania się bakterii i zarazków. Poprawia to jakość wody i sprawia, że Państwa pupil zawsze ma do dyspozycji świeżą wodę. Ponadto fontanna zachęca do picia także psy, które piją wodę niechętnie, ponieważ poruszająca się ciecz przypomina wody płynące, z których psy z natury piją chętniej niż z miski. Kolejną zaletą dla ludzi i psów jest fakt, iż poidło typu fontanna zwiększa wilgotność w pomieszczeniu. Jest to szczególnie korzystne zimą, ponieważ suche powietrze z ogrzewania obciąża skórę także u psów. Duży wybór różnych modeli sprawia ponadto, że mogą Państwo optycznie dopasować poidło typu fontanna dla psów do wyglądu wnętrza.

Jakie rodzaje poideł typu fontanna dla psów są dostępne?

Dostępne na rynku poidła dla psa typu fontanna są wykonane z różnych materiałów i mają różny design. Najtańsze modele są zrobione z tworzywa sztucznego i występują w różnych kolorach. Dużą wartość dekoracyjną mają poidła wykonane ze stali nierdzewnej, ceramiki, granitu lub marmuru, które przy dobrym umiejscowieniu przyciągają wzrok w mieszkaniu. Różne modele oferują z reguły niezawodny i stały przepływ wody. Wiele poideł typu fontanna posiada również specjalne filtry, które oczyszczają wodę z włosów i brudu. Również w kwestii rozmiarów wybór jest różnorodny: niskie modele są odpowiednie dla małych psów i kotów, wyższe fontanny idealnie nadają się dla dużych psów.

Porady dotyczące zakupu poideł typu fontanna

Przed zakupem poidła typu fontanna dla swojego psa warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: po pierwsze, poidło powinno odpowiadać rozmiarowi Państwa ulubieńca. Modele dla większych psów powinny nie tylko oferować dobrą wysokość picia dla czworonoga, ale także być wystarczająco stabilne, co jest szczególnie korzystne dla młodych, żywiołowych i ciężkich zwierząt. Kolejnym aspektem przy wyborze poidła typu fontanna jest wielkość pomieszczenia, w którym ma być ono umieszczone. W mniejszych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się niezbyt duży model, z kolei w przestronnym pokoju duże poidło typu fontanna może wyglądać bardzo efektownie. Podczas wybierania odpowiedniej lokalizacji prosimy zwrócić uwagę na to, aby Państwa pies zawsze miał swobodny dostęp do poidła. Szczególnie ważne: należy zadbać o to, aby zwierzę nie mogło zaplątać się w kabel zasilający. W sklepie online Maxi Zoo znajdą Państwo dozowniki wody znanych producentów, takich jak Staywell, Trixie, Catit, Hagen czy Savic.

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 15 odpowiedzi.