Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Nosidła, torby transportowe i torby dla kota w sklepie online Maxi Zoo

Na spacerze można czasami natknąć się na taki widok: małe psy są niesione w torbie przez swoich właścicieli, aby nie musiały się plątać między stopami ludzi. Od dawna dostępne są specjalnie zaprojektowane torby transportowe ze stabilnego materiału, wyposażone w okienka i miękkie wyściełanie wnętrza, będące wygodnym rozwiązaniem do transportu małych czworonogów. Także dla kotów dostępne są eleganckie i praktyczne torby transportowe takich marek, jak Silvio Design, Trixie, Hunter i AniOne.

Kiedy warto zabrać ze sobą torbę transportową dla kota?

Właściciele kotów wiedzą, że nie są to zwierzęta, które zabiera się na spacer w torbie. Istnieją jednak sytuacje, w których trzeba zanieść kota do określonego miejsca. Z reguły jest to wizyta u weterynarza, ale także podczas przeprowadzek czy podróży potrzebne jest odpowiednie rozwiązanie do transportu pupila. Torba dla kota posiada kilka zalet w porównaniu do klasycznych transporterów z tworzywa sztucznego:

  • Komfort noszenia: wysokiej jakości torba transportowa dla kota, czy to w formie plecaka, torby podręcznej czy torby podróżnej, jest wyposażona w szerokie, ergonomiczne pasy. Noszenie torby dla kota jest wygodne, szczególnie podczas przemieszczania się pieszo lub na rowerze.
  • Elastyczność: podczas korzystania z publicznych środków transportu, podróży koleją czy samolotem torbę transportową dla kota o elastycznych ściankach można umieścić pod siedzeniem lub na kolanach, co jest znacznie utrudnione w przypadku sztywnego transportera.
  • Waga i format: torba dla kota jest znacznie lżejsza od koszyka, a gdy nie jest potrzebna, można ją złożyć, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.
  • Bliskość: zwierzę znajduje się blisko ciała człowieka, może to na nie działać uspokajająco.

Czy w torbie transportowej kot dobrze się czuje?

Większość kotów bardzo lubi chować się w miejscach wyściełanych materiałem, workach czy torbach. Jeżeli w zasięgu kota znajdzie się duża, otwarta torba, z pewnością po krótkiej chwili zwierzę się w niej znajdzie. Kształt i fakturę torby transportowej zaprojektowano tak, aby wyjść naprzeciw upodobaniom futrzaków: wnętrze torby jest miękkie i wygodne. Dlatego torby transportowe dla kotów są dla wielu zwierząt przyjemniejsze niż klasyczne transportery. Istnieją jednak także koty, które czują się niepewnie z powodu ruchomego materiału wewnątrz torby; dla nich transporter będzie lepszym rozwiązaniem.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie torby transportowej dla kota?

Ważne są szerokie i wyściełane szelki. Boczne ścianki powinny być wystarczająco stabilne, aby tworzyć wnętrze w kształcie skrzynki, a zarazem odpowiednio elastyczne, aby w razie potrzeby możliwe było lekkie spłaszczenie torby. Istotne są także bezpiecznie zamykane zapięcia rzepowe i zamki błyskawiczne. Materiał powinien być oddychający i wytrzymały na drapanie i gryzienie. W naszym sklepie online znajdą Państwo duży wybór toreb transportowych i nosideł dla kotów znanych producentów, jak AniOne, Silvio Design, Trixie i wielu innych.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 9 odpowiedzi.