Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Saszetki na przysmaki dla psa i karmę w sklepie online Maxi Zoo

Torebka na małe co nieco podczas spaceru

Przygotowując się do spaceru lub na trening, warto pamiętać o jednym z najważniejszych akcesoriów, jakim jest saszetka na smakołyki dla psa. Trening przynosi bowiem najlepsze efekty dzięki nagrodzie, a w przypadku psa świetnie sprawdzą się do tego przysmaki. Pochwała, której towarzyszy mały smakołyk, utwierdza psa w przekonaniu, że dobrze wykonał zadanie.

Jaką karmę wkładać do saszetki na przysmaki dla psa?

Sucha karma dla psów i drobne smakołyki to odpowiednia nagroda treningowa, którą można włożyć do torebki na przysmaki. Smakołyki powinny być dostosowane do wielkości psa, odradzamy zatem nagradzanie małego chihuahua dużymi kawałkami. Psy powinny bez problemu pogryźć smakołyki z torebki, nie krztusząc się twardszymi kawałkami. Torebkę można wypełnić również zwykłą suchą karmą dla psów. Szybko zorientują się Państwo, jaka nagroda jest dla Państwa czworonoga najbardziej motywująca. Oczywiście mokra karma nie wchodzi w grę, do torebki na przysmaki nie nadają się również twarde produkty do żucia, którymi pies może się zakrztusić.

Co wziąć pod uwagę, napełniając torebkę na przysmaki?

W przypadku karmy deklarowanej wyłącznie jako smakołyki dla psów warto sprawdzić jej skład i informacje o wartościach odżywczych. Nie należy zapominać, że zjedzone przez psa przekąski trzeba uwzględnić w łącznej ilości karmy na cały dzień. Smakołyki z torebki są jedynie uzupełnieniem codziennej diety i nie mogą prowadzić do „niezdrowego” podjadania.

Jak wybrać saszetkę na przysmaki dla psa?

Podczas zabaw poza domem lub treningów z psem przekąski powinny być zawsze pod ręką. Żeby uniknąć konieczności wyciągania małego smakołyku z tradycyjnej torby, zalecamy korzystanie ze specjalnych torebek na przysmaki marki Hunter lub Trixie, które można przypiąć do paska za pomocą pętelki lub karabińczyka, lub też wyposażonych w pas biodrowy. Saszetka na smakołyki dla psa musi być higieniczna i łatwa w czyszczeniu. Kolejnym ważnym kryterium jest wodoodporny materiał, ponieważ karma w torebce nie może mieć kontaktu z wilgocią. Proszę wziąć pod uwagę również niezawodne zamykanie torebki – szczególnie praktycznym rozwiązaniem są ściągacze lub rzepy. Nie należy pozwalać psu na odbieranie nam torebki i szarpanie jej – torebka nie jest zabawką i czworonóg nie powinien traktować jej jako potencjalną „zdobycz”.

Jakie rodzaje torebek na smakołyki są dostępne?

Bardziej specjalistyczne torebki biodrowe są wyposażone w więcej przegród na różnego rodzaju przysmaki. Oryginalną kombinacją torebki na smakołyki z zabawką dla psów są tak zwane dummy na przysmaki – zabawki do rzucania i przynoszenia, które można napełnić smakołykami. W ten sposób po skutecznym aportowaniu pies może zostać nagrodzony przysmakiem bezpośrednio z przyniesionego przez siebie dummy. W sklepie online Maxi Zoo znajdą Państwo duży wybór praktycznych torebek na smakołyki dla psów od renomowanych producentów, takich jak Hunter, AniOne, Trixie, DogsCreek i wielu innych. 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 8 odpowiedzi.