Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Akcesoria do szkolenia psów w sklepie internetowym Maxi Zoo

Psy są inteligentne i pojętne. Bez umiejętności uczenia się nie zrobiłyby kariery jako psy pracujące i rodzinne. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z psem pilnującym czy stróżującym, asem sportowym czy psem kanapowym, każdy pies miał swoje początki, zaczynając od nauki czystości i podstawowych komend, skończywszy na bardziej wymagających zadaniach, takich jak tropienie śladów. Wychowując psa, powinniśmy być zarówno konsekwentni, jak i troskliwi. Pozytywne wzmocnienie, pochwały i nagrody przyniosą więcej pożytku niż musztra. W udanym szkoleniu psów pomogą cierpliwość i odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria będą mi potrzebne do szkolenia psa?

Najważniejszą rzeczą, jakiej musi nauczyć się pies, jest załatwianie się na dworze, a nie na dywanie. Małemu szczeniakowi nauka ta sprawia mnóstwo trudności. Są różne podejścia do wychowywania szczenięcia na czystego psa. Dostępne są na przykład specjalne toalety dla psów, które wchłaniają mocz i szybko wysychają. Ważną rolę odgrywa również pozytywne wzmocnienie. Niezbędnym gadżetem podczas tresury psa jest zatem woreczek z przysmakami, który pozwoli nagrodzić psa we właściwym momencie.

Jakie specjalne akcesoria są potrzebne do treningu z psem?

Celem dalszego treningu jest nauczenie psa różnych komend i odpowiedniej reakcji. Takie pomoce szkoleniowe jak klikery i gwizdki dostarczą Państwa psu jednoznacznych sygnałów. Chodzenia na smyczy pies nauczy się dzięki smyczy treningowej. Z kolei aportowanie jest doskonałą zabawą treningową, która przypadnie do gustu wielu psom. Piłeczki albo dummy są idealne do biegania za nimi i przynoszenia ich właścicielowi. Szczególnie inteligentne i ruchliwe psy przepadają za agility, w którym pies i jego przewodnik tworzą dwuosobową drużynę. Poprzeczki, pierścienie, słupki do slalomu i inne urządzenia do agility pozwolą Państwu stworzyć prawdziwy plac treningowy. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne rzeczy marki Trixie, Hunter, Altranet, Kosmos i Kong, które mogą być niezbędne podczas szkolenia psa.

Na co zwracać uwagę podczas szkolenia psa?

Posłuszeństwo pozwoli Państwu utworzyć z psem silną drużynę. Tylko posłuszny pies jest w stanie dogadać się ze swoim otoczeniem w sposób zapewniający bezproblemowe współżycie z ludźmi i innymi zwierzętami. Psy potrzebują osoby, którą będą traktować za „przewodnika stada” i która będzie inicjować działania wychowawcze. Największy sukces zapewnią konsekwencja pozbawiona przesadnej surowości oraz zasada nagradzania.

 

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 28 odpowiedzi.