Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Transportery dla kota i klatki dla kota w sklepie online Maxi Zoo

Jakie transportery dla kota są dostępne?

Transportery dla kota są dostępne w wielu wariantach. Najbardziej popularne są stabilne transportery z tworzywa sztucznego, oferowane w różnych rozmiarach, także do transportu dwóch kotów. Z reguły transportery te mają otwór z przodu. Istnieją także modele, w których można otworzyć pokrywę. Zaletą takich transporterów jest ich trwałość oraz możliwość utrzymania czystości i higieny. Niektóre duże transportery z tworzywa sztucznego są wyposażone w specjalny zbiornik na mocz, co może być przydatne podczas dłuższych podróży. Innym wariantem są podobne do torby składane modele, które są wyjątkowo lekkie i przeważnie posiadają kilka otworów. Do transportu kotów nadają się także kosze z rattanu lub wikliny.

Jaki transporter najlepiej nadaje się do przewożenia kota?

Wybór transportera dla kota zależy od celu jego zastosowania: jeżeli zwierzę często podróżuje samochodem, pociągiem lub samolotem, należy wybrać duży i wygodny transporter, ewentualnie wyposażony w zbiornik na mocz. Jeżeli kot jest zabierany tylko na krótkie trasy do weterynarza, wystarczy odpowiednio duża torba transportowa. Wybór transportera dla kota to także kwestia indywidualnych upodobań pupila. Ważne jest jednak, aby kot miał dostateczną ilość miejsca w środku, a transporter nadawał się do łatwego i bezpiecznego przechowywania. Niektóre transportery lub klatki dla kota są wyposażone w systemy umożliwiające przypięcie pasami w samochodzie.

Z kotem w podróży: rady, jak przyzwyczaić kota do transportera

Przed wyruszeniem z kotem w podróż lub wyjściem do weterynarza ważne jest, aby kot przyzwyczaił się do transportera. Najpierw należy ustawić transporter dla kota otwarty w spokojnym miejscu i włożyć do środka ulubiony kocyk zwierzęcia lub swoją koszulkę. Także inne zapachy, jak kocimiętka lub Feliway mogą sprawić, że transporter stanie się atrakcyjny dla kota. Gdy zwierzę położy się w transporterze i poczuje się tam bezpiecznie, trzeba od czasu do czasu na chwilę zamykać drzwi, a następnie nagradzać kota. W naszym sklepie online znajdą Państwo różne warianty transporterów dla kota oferowane przez znanych producentów, jak AniOne, Aumüller, Catit, Curver, Silvio Design, fit+fun i wiele innych.

 

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 11 odpowiedzi.