Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Budki dla psa i przytulne jaskinie w sklepie online Maxi Zoo

Budki dla psa – chronione miejsce do spania

Niektóre psy nie czują się komfortowo w otwartym koszu dla psów. Zamiast miejsca do leżenia na dywanie lub kanapie wolą one kącik pod stołem lub kanapą. Jeśli zauważą Państwo takie upodobania swojego psa, rozsądnym rozwiązaniem może być zakup budki dla psa. Pies czuje się w niej bezpiecznie i może się w niej schronić, gdy chce zaznać spokoju. Także psom, które muszą przyzwyczaić się do nowego otoczenia, budka dla psa oferują bezpieczne schronienie. Prócz tego budka dla psa dobrze nadaje się również jako przenośne łóżko podróżne dla Państwa towarzysza.

Dla jakich ras budki dla psa są odpowiednie?

Przytulna budka dla psa szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych ras: Jack Russell Terrier lub buldog francuski mogą wygodnie wtulić się w filc lub plusz, z których wykonana jest budka dla psa. Upodobanie do chowania się w budkach nie ogranicza się do małych ras, w naszym sklepie znajdą Państwo również budki dla psa w rozmiarze XXL dla dużych psów.

Jak jest wyposażona budka dla psa?

Budka dla psa składa się z miękko wyściełanej powierzchni do leżenia lub miękkiej poduszki. Jest ona wyposażona w dach lub półotwartą konstrukcję, podobną do otwartej w połowie muszli. Z punktu widzenia psa taka budka jest jego własną przestrzenią w pokoju – swego rodzaju miniaturową budą dla psów. Bliski kontakt ciała z krawędziami budki dla psa na niektóre czworonogi może działać szczególnie uspokajająco.

Z jakich materiałów zrobione są budki dla psa?

Psi domek jako miejsce do spania dla psów jest dostępny w wersjach wykonanych z wielu różnych materiałów: budki dla małych psów są zazwyczaj zrobione z miękkiego pluszu, jednak powszechne są również modele wykonane z filcu lub rattanu. Warto pamiętać, że drewniany materiał rattanowej jaskini może zachęcać do podgryzania – szczególnie w przypadku szczeniąt!

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie budki dla psa?

W przypadku materiałów tekstylnych warto zapoznać się z instrukcją prania: poduszki i poszewki powinny być zdejmowane, higieniczne i łatwe do mycia w pralce. Tkanina, z której wykonana jest sama budka, musi być zwarta i nie może się zagniatać ani zapadać. Podłoga od spodu powinna być antypoślizgowa. Należy również zwrócić uwagę na prosty montaż przy użyciu zamków błyskawicznych lub zapięć na rzepy.

 

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 2 odpowiedzi.