Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze
Ponad 12 000 artykułów
Darmowa dostawa od 99 zł
45 dni na darmowy zwrot
1-3 dni robocze
Ponad 12 000 artykułów
  • Sklepy
  • Moje zamówienia
  • Koszyk

Porady dotyczące kotów: wszystko o kocurach, kotkach i kotach

Ein Kitten schläft auf dem Tisch.

O smukłych, tajemniczych łowcach, o ich naturze i specjalnych ciałach można dowiedzieć się niewiarygodnie wiele ciekawych rzeczy. Nasz magazyn dla kotów przynosi wiadomości o pięknych tygrysach domowych i pokazuje, jaka karma i pielęgnacja zapewni Twojemu kotu zdrowie i dobrą kondycję. Poznasz najpiękniejsze rasy i ich cechy szczególne w ekscytujących portretach zwierząt.

Nasze główne tematy

Nowa codzienność dla opiekunów zwierząt po pandemii

Jako Maxi Zoo chcemy podnieść wszystkich właścicieli zwierząt na duchu: razem ze swoim pupilem można stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie rzuca konieczność powrotu do pracy w biurze i zniesienie obostrzeń związanych z pandemią — czy dotyczy to nowego czworonoga czy też wieloletniego towarzysza, który zdążył się już odzwyczaić od normalności

Zdrowie kotów

Eine Katze umgreift sanft eine Hand mit ihren Pfoten.

Tu znajdziesz informacje o ważnych i niezbędnych szczepieniach dla Twojego tygryska, wskazówki dotyczące pierwszej pomocy w razie inwazji pasożytów, porady żywieniowe oraz wiele informacji na temat zdrowia kota.

Charakterystyka kocich ras

Dwa koty siedzą obok siebie i jeden patrzy na drugiego z boku

Każdy kot odznacza się indywidualnymi cechami charakteru i oryginalną aparycją. Dlatego różne rasy potrzebują innego stylu wychowania i odmiennej pielęgnacji.

Kocięta

Kotek śpiący zawinięty w kocyk

Jeśli chcesz wychować kociaka na zdrowego i zrównoważonego kota, musisz wiedzieć wszystko o ważnych etapach jego rozwoju.

Akcesoria dla kotów

Eine Katze liegt auf dem Rücken.

W naszym poradniku znajdziesz cenne wskazówki, m.in. jak zabezpieczyć balkon przed kotami, jak przyzwyczaić kota do skrzynki transportowej lub wiele instrukcji DIY dotyczących zabawek dla kotów, drapaka i kociego tipi.

Pielęgnacja kota i higiena

Eine Katze schnurrt.

Koty są bardzo zadbanymi zwierzętami i kochają czystość. Z naszego poradnika dowiesz się, jak pomóc im w pielęgnacji sierści i ciała oraz utrzymaniu codziennej higieny.

Żywienie kotów

Eine Katze frisst Futter aus einer Schale.

Wskazówki żywieniowe dla młodych, starszych, chudych lub bardziej puchatych kociaków. Co odróżnia przekąski bio od produktów premium, karm mokrych i suchych? Co jest najlepsze dla Twojego zwierzaka?

Dalsze tematy dotyczące kotów

Top posty na temat kotów

Najbardziej popularne kategorie kotów

Informacje o kotach

Historia kotów

Opieka nad kotem

Informacje o kotach: Ciekawostki

Informacje o kotach: Wychowanie

Informacje o kotach: Praca, a zwierzak w domu

Informacje o kotach dla budowania silniejszej więzi z pupilem