Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Zamów online domek dla chomika i innych gryzoni

Klatka lub domek są miejscem, w którym gryzonie spędzają większość swojego czasu. Powinny one zapewniać im bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego odpowiednie wyposażenie domku dla gryzoni jest niezwykle ważne i należy wybierać odpowiednie produkty ze szczególną uwagą. Domek dla gryzoni powinien być ciekawie i praktycznie urządzony. Dzięki temu małe zwierzęta nie nudzą się i zostaje im zapewniona odpowiednia ilość ruchu. W sklepie internetowym MAXI ZOO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić swoim małym zwierzakom dom ich marzeń. Co więcej, dzięki szerokiemu wyborowi produktów możesz sprawić, że domek dla chomika lub innego gryzonia będzie nie tylko praktyczny i wygodny, ale również estetyczny. Zapewnij swojemu zwierzakowi idealne środowisko oraz poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Domki dla gryzoni

Dzięki szerokiemu wyborowi produktów w naszym sklepie internetowym, zapewnisz swoim gryzoniom miejsce idealne do życia. Wybieraj spośród drewnianych domków dla gryzoni oraz klatek. AniOne Drewniany domek Leo to idealna kryjówka ze zintegrowanym paśnikiem na siano. Wykonany został z surowego drewna. Ten przestronny domek sprawdzi się jako idealne miejsce do odpoczynku dla królików miniaturowych i świnek morskich. Co więcej, możesz wybrać idealny rozmiar tego domku, dostosowany do potrzeb Twojego małego zwierzaka. Dla gryzoni, które lubią wieść swoje życie w królewskich warunkach, idealnym wyborem może okazać się AniOne Drewniany zamek Rosalie. Domek został stworzony z wysokiej jakości, nieprzetworzonego, jasnego drewna. Dzięki temu jest on niezwykle wytrzymały i sprawdza się idealnie podczas zabaw. Posiada dwa wejścia i zaokrąglone krawędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa, a dzięki materiałom, z których został wykonany, Twój mały gryzoń może bez obaw podgryzać domek i wspomagać proces ścierania ząbków.

Jeżeli zależy ci na przestronnym domku dla gryzoni, który z powodzeniem sprawdzi się na zewnątrz propozycja firmy AniOne: Woody Castle & Garden jest idealna dla Ciebie. Domek ma aż dwa poziomy i został stworzony z drewna sosnowego poddanemu procesom, które zapewniają jego odporność na czynniki atmosferyczne. Co więcej, domek ten jest łatwy w montażu, co umożliwi jego szybką budowę i natychmiastowe podarowanie nowego prezentu Twojemu pupilowi.

Wyposażenie klatki dla gryzoni

Wyposażenie klatki dla gryzoni musi przede wszystkim zawierać wszystkie niezbędne elementy, które zapewnią zwierzakowi zdrowy rozwój. Poza odpowiednią wielkością samej klatki powinna ona zawierać takie elementy jak poidełko, karmidełko, kołowrotek, piaskownicę i gałązki. Warto zakupić także domek przeznaczony do zabawy, który zapewni poczucie bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym MAXI ZOO z łatwością znajdziesz domek dla chomika lub innego gryzonia. Wszystkie akcesoria produkowane są przez renomowanych producentów.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 147 odpowiedzi.