Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Kamery dla psa w sklepie online Maxi Zoo

Kamery dla psów: psie przygody utrwalone na zawsze!

Już od dawna zastanawiali się Państwo, kto wciąż szpera w szafkach i potrzebują Państwo niezbitego dowodu winy? A może interesują Państwa sceny akcji rozgrywające się na psich placach zabaw? Żaden problem! Państwa pies może stać się operatorem kamery: dzięki przenośnym modelom nie umknie Państwu już żadna spektakularna scena. Ten przypięty do obroży cud techniki dostarczy właścicielom fascynujących widoków z perspektywy psa. Można się zdziwić, jak inny jest świat widziany oczami czworonogów. Kamera dla psa w domu również okaże się przydatna.

W jaki sposób należy używać kamery dla psa?

Kamerę dla psa należy przyczepić do obroży lub szelek. Jest ona tak mała i lekka, że w żaden sposób nie zakłóci naturalnych ruchów czworonoga. Dzięki niej mogą Państwo zobaczyć fascynujące ujęcia dokumentujące przygody i figle pupila podczas spacerów oraz w momentach, kiedy tracimy go z oczu. Z tej niecodziennej perspektywy przebiegnięcie toru przeszkód agility lub pościg za piłką nabiera zupełnie innego wymiaru.

W jaki sposób kamera dla psa może pomóc w treningu?

Szczególnie przydatnym rozwiązaniem jest używanie kamery podczas treningu. Dostępny materiał wideo pozwoli na dokładne przeanalizowanie, w jaki sposób pies odbiera komendy właściciela oraz co można zmienić lub poprawić w stosowanych metodach treningu.

Na co należy zwrócić uwagę podczas używania kamery?

Decydując się na założenie kamery psu, należy przede wszystkim przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa: aby zapewnić bezpieczne noszenie kamery, należy przyczepić ją do oddzielnej obroży ochronnej lub obroży z możliwością rozerwania. Jeżeli kamera zaczepi się o coś, nasz pupil będzie mógł z łatwością sam się uwolnić. 

Jakie właściwości techniczne posiada kamera dla psa?

Kamery dla psów takie jak Eyenimal o wymiarach 6 x 4,5 cm i wadze 35 gramów są niewiele większe niż zwykła przywieszka do obroży. Urządzenia tego typu wyposażone są w pamięć 4 GB i są w stanie zapisać do 180 minut filmu w formacie AVI, który następnie można przenieść na komputer przy pomocy kabla USB: oprogramowanie kamery jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu Windows od wersji 2000 oraz z systemami Linux i Mac OS 10.x. Dobrą jakość obrazu można uzyskać już przy rozdzielczości 680x480 pikseli oraz prędkości 29 klatek na sekundę. Wbudowany mikrofon pozwala dodatkowo na nagranie dźwięku. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń elektronicznych nie zaleca się używania kamery w temperaturach ujemnych, a także podczas deszczu i w warunkach wzmożonej wilgotności. Wyjątkiem są kamery wyposażone w specjalną, wodoodporną obudowę.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 1 odpowiedzi.