Legowisko Boho AniOne to nie tylko proste miejsce do spania – to prawdziwy raj dla dobrego samopoczucia futrzanych przyjaciół. Dzięki wyjątkowo miękkiej i przytulnej powierzchni oferuje idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla kotów, jak i małych psów.
Unikalny design o naturalnym wyglądzie idealnie wpasowuje się w wystrój każdego mieszkania i nadaje mu uroczą nutę. Czy to w salonie, sypialni, czy w kuchni – to legowisko świetnie sprawdzi się wszędzie i z pewnością stanie się nowym ulubionym miejscem pupila.
Legowisko Boho AniOne jest nie tylko piękne, ale także niezwykle funkcjonalne. Grube wypełnienie zapewnia niezrównany komfort i doskonałą ochronę przed zimnem podłoża. Wbudowana dwustronna poduszka umożliwia zmianę wyglądu w zależności od upodobań i zapewnia dodatkową wszechstronność.
Dzięki powłoce antypoślizgowej legowisko pozostanie na swoim miejscu, nawet jeśli kot lub pies będzie się na nim intensywnie wylegiwać. W ten sposób można się odprężyć wiedząc, że pupil czuje się bezpiecznie i jest w przytulnym miejscu odpoczynku.
- Wymiary: ok. 45 x 45 x 30 cm
*Poliester, polipropylen, 65% materiału pochodzącego z recyklingu