Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Obchodzimy 5. urodziny

W październiku 2012 r. Maxi Zoo otworzyło swój pierwszy sklep w Polsce. Dzisiaj sieć liczy 13 stacjonarnych sklepów, aż 200 zatrudnionych pracowników i 6 000 produktów w atrakcyjnych cenach. Maxi Zoo, najbardziej dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów dla zwierząt w Polsce, obchodzi swoje 5-lecie i zapowiada zintensyfikowanie działań na polskim rynku.

Maxi Zoo to nowoczesna sieć sklepów należąca do niemieckiej grupy Fressnapf, europejskiego potentata w branży, z obrotami na poziomie 1,85 mld EUR rocznie. Obecnie Fressnapf posiada sklepy w dwunastu krajach europejskich, z czego rynek polski, obok francuskiego i niemieckiego, jest priorytetem pod względem ekspansji dla firmy.

 

Z okazji 5-lecia obecności na polskim rynku sieć sklepów Maxi Zoo przygotowała dla swoich klientów cały miesiąc wyjątkowych okazji cenowych. W ofercie urodzinowej spośród ponad 6 000 produktów wybrany asortyment dostępny będzie w super cenach. Piąty produkt za 1 grosz, produkty z oferty specjalnej w promocji -50% w piątki, adresatka za pół ceny – to wyjątkowe okazje dostępnych w sklepach Maxi Zoo w październiku. W wybrane soboty miesiąca właściciele zwierząt odwiedzając sklepy Maxi Zoo, będą mogli skonsultować się bezpłatnie z ekspertami – weterynarzem lub behawiorystą. Więcej informacji tutaj.

Maxi Zoo – kochane przez zwierzęta

Maxi Zoo jest nie tylko najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w Polsce, ale też rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami. To pierwszy taki koncept biznesowy w Polsce, oparty na wartościach i zasadach, u których podstaw jest przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu, i to jest to, co nas łączy”. Dlatego już od 5-lat Maxi Zoo przyzwyczaja polskich miłośników zwierząt, że sklepy z artykułami dla ich pupili, mogą być dla nich czymś więcej, niż tylko miejscem.

 

„Robimy wszystko, by każdy z naszych sklepów był dla właścicieli zwierząt miejscem, w którym zawsze uzyskają specjalistyczną poradę na tematy dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek. Chcemy każdego dnia inspirować miłośników zwierząt nowymi pomysłami. A to oznacza, że mamy zamiar dać im dokładnie to, czego oczekują” – Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Maxi Zoo Polska.

 

Obecnie na terenie Polski działa 13 sklepów Maxi Zoo – sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), po jednym w Milanówku, Wołominie, Piasecznie, Sosnowcu, Opolu i we Wrocławiu. W każdym ze sklepów Maxi Zoo można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych i cenionych firm oraz dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty marek własnych (karmy i akcesoria). Z końcem roku właściciele zwierząt wraz ze swoimi pupilami będą mogli odwiedzić kolejne nowe sklepy Maxi Zoo w Łodzi, Gdyni, Krakowie, Wołominie, Bytomiu i Wrocławiu.

 

Na koniec 2017 będzie liczyła już 20 sklepów. W 2018 roku Maxi Zoo ma ambitne plany otworzyć kolejne 20-30 sklepów. 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ