Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Skorzystaj z indywidualnych konsultacji żywieniowych!

Już 15 i 16 lutego w sklepach Maxi Zoo odbędą się Dni z Doradcą! Skonsultuj z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami dobór karmy dla swojego pupila.

Karma to nie tylko pożywienie, ale także podstawa mocnych zębów, lśniącej sierści i zdrowego życia Twojego zwierzęcia. Podczas dni konsultacji czekają na Ciebie:

– indywidualne i profesjonalne konsultacje z naszymi pracownikami na temat różnych rodzajów karmy oraz odżywiania psów i kotów

– szeroki wybór produktów dostępnych tylko w Maxi Zoo dla wymagających, wrażliwych, młodych i starszych zwierząt

– indywidualna koncepcja żywieniowa dla Twojego ulubieńca.

 

Alergie, problemy trawienne, nieprzyjemny zapach z pyska czy też problemy ze skórą i sierścią: odpowiednio dobrana karma może mieć wpływ na dobre samopoczucie Twojego psa lub kota. Zapraszamy na profesjonalne konsultacje w najbliższym sklepie Maxi Zoo!

 

 Skorzystaj z konsultacji i odbierz kupon rabatowy* na wypróbowanie naszych produktów! Czekamy na Ciebie i Twojego pupila!

 

 

 

*Kupon rabatowy jest ważny w dniach 15-16.02.2019 na produkty SELECT GOLD i REAL NATURE dla psów i kotów. Aby skorzystać z oferty, należy przekazać pracownikowi sklepu Maxi Zoo kupon promocyjny przed dokonaniem płatności, w przeciwnym razie zniżka może nie zostać przyznana. Kupony dostępne są u pracowników sklepu do wyczerpania zapasów. Jeden kupon może zostać wykorzystany przez jedną osobę i tylko jeden raz. Kupon nie może być wymieniony na gotówkę. Zniżki z kuponów nie sumują się ze sobą oraz innymi promocjami i kuponami. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne u pracowników sklepu.