Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Magazyn Maxi Zoo 1/2016

Drodzy Czytelnicy,

maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Przyroda budzi się do życia, nadchodzą pierwsze ciepłe noce i znowu można spędzać więcej czasu na dworze. Cieszy to nie tylko nas, lecz także naszych czworonożnych ulubieńców, ponieważ zbliża się sezon długich spacerów. Wspólne wyprawy służą dobremu samopoczuciu i przyczyniają się do wzmocnienia więzi między psem i właścicielem.

Oprócz wycieczek psy potrzebują kontaktu z innymi przedstawicielami gatunku, odpowiedniego pokarmu i przytulnego legowiska. Co jest dla nich szczególnie ważne i czym najbardziej lubią się zajmować, by czuć się naprawdę dobrze, dowiecie się w artykule poświęconym tematowi numeru na stronie 8.

Nie tylko psy poszukują kontaktu z naturą. Także koty urządzają sobie teraz częściej przechadzki po okolicy. Na co powinniście zwracać uwagę, aby wasz
pupil wrócił do domu cało i zdrowo, przeczytacie na stronie 24. Na stronie 28 wyruszamy w podróż. O czym trzeba pamiętać, wybierając się ze zwierzęciem na urlop za granicę, jakie szczepienia i dokumenty są wymagane? Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, które zapewnią wam bezstresowy urlop z czworonogiem.

Jak być może już zauważyliście, Magazyn Maxi Zoo prezentuje się w nowej szacie – Journal stał się Magazynem, zmieniły się również tematy. Życzymy wielu miłych chwil przy lekturze i odkrywaniu nowych rubryk.

 

Redakcja Maxi Zoo