• Sklepy
  • Moje zamówienia
  • Lista życzeń
  • Koszyk

Nasza współpraca z PAYBACK zmienia się

Zbieranie punktów PAYBACK w Maxi Zoo w Polsce skończyło się 31.08.2023 r.

Jeśli chcesz zebrać punkty na Maxizoo.pl, zacznij zakupy w aplikacji PAYBACK lub na payback.pl.

Wszystkie zebrane punkty PAYBACK zachowują swoją ważność, zgodnie z regulaminem PAYBACK.


Nadal zachęcamy do skorzystania z licznych korzyści zakupów w Maxi Zoo, np. z naszej aplikacji, marek dostępnych tylko w Maxi Zoo, z porad naszych ekspertów w sklepach stacjonarnych oraz online

Jeśli masz więcej pytań, szukaj odpowiedzi poniżej w “Często zadawanych pytaniach“. 

Czy korzystasz już z rabatu Friends?

Z rabatem Friends oszsczędzasz 5% przy każdym zakupie.*

Tak to działa: Po prostu pobierz aplikację Maxi Zoo, aktywuj rabat Friends i oszczędzaj na każdym zakupie w sklepie stacjonarnym i online.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Wszystkie informacje o zmianie współpracy między Payback i Maxi Zoo

Czemu współpraca Maxi Zoo & PAYBACK zmienia?

Kiedy współpraca między Maxi Zoo & PAYBACK się zmienia?

Czy nadal mogę zbierać i wymieniać punkty PAYBACK w Maxi Zoo do 31.08.2023 r.?

Co się stanie z moimi punktami PAYBACK, które uzbierałem/łam w Maxi Zoo?

Zebrałam/łem punkty PAYBACK krótko przed końcem współpracy. Czy nadal mogę z nich korzystać?

Mam kartę PAYBACK z Maxi Zoo, czy mogę z niej nadal korzystać po 31.08.2023 r. ?

Zrobiłam/łem zakup 31.08.2023r w Maxi Zoo i otrzymałam punkty PAYBACK. Chciałabym zwrócić produkt/y. Co się staje z moimi punktami PAYBACK?

Podejście z goodwill points oraz zapisanie punktów przez CSC

Mam kartę PAYBACK z Maxi Zoo. Co się stanie z moimi danymi po wyjściu Maxi Zoo z programu?

*Rabat Maxi Zoo Friends stanowi ofertę firmy Fressnapf Tiernahrungs GmbH, Westpreußenstraße 32-38, 47809 Krefeld, dla sklepów stacjonarnych Maxi Zoo, podmiotów stowarzyszonych firmy, sklepu internetowego Maxi Zoo oraz sklepów Maxi Zoo prowadzonych przez niezależnych partnerów Maxi Zoo, którzy uczestniczą w programie rabatowym Maxi Zoo Friends. Możesz zapytać niezależnych partnerów Maxi Zoo o ich udział w programie rabatowym Maxi Zoo Friends. Nazwy, adresy i inne dane kontaktowe wszystkich sklepów Maxi Zoo, a także dalsze informacje na temat firmy Fressnapf Tiernahrungs GmbH można znaleźć w wyszukiwarce sklepów lub pod numerem 22 263 98 66 (pon.-sob. 8:00 – 20:00).

Rabat Friends w wysokości 5% obowiązuje do 30.06.2024 r., dla posiadaczy aplikacji i konta Klienta Maxi Zoo. Nie obejmuje m.in. toreb na zakupy, produktów przecenionych z uwagi na krótką datę przydatności, kart zniżkowych, kart podarunkowych. Może łączyć się z niektórymi innymi akcjami rabatowymi czy promocjami, z wyłączeniem indywidualnych rabatów. Pełna lista wyłączeń oraz więcej informacji na Maxizoo.pl/Friends. Kwota Rabatu nie podlega wypłacie w gotówce ani uwzględnieniu po zakupie. Pełna lista wyłączeń oraz więcej informacji na maxizoo.pl/friends i u pracowników sklepu.

Korzystanie z rabatu Maxi Zoo Friends wymaga posiadania aktywnego konta klienta Maxi Zoo, wypełnionego profilu zwierzęcia oraz dodatkowego korzystania w sklepach stacjonarnych z aplikacji Maxi Zoo na smartfonie. Aby skorzystać z rabatu Maxi Zoo Friends, aplikacja Maxi Zoo musi zostać pokazana w sklepie stacjonarnym. W przypadku sklepu online zakupu należy dokonać za pomocą zarejestrowanego konta klienta Maxi Zoo, które uczestniczy w akcji rabatowej. Rabat nie może zostać wypłacony ani przyznany z mocą wsteczną. Dostawa tylko do odbiorców końcowych oraz w normalnych ilościach domowych. Warunki uczestnictwa obowiązują zgodnie z punktem 17 Warunków korzystania z aplikacji dla konta klienta Maxi Zoo oraz punktem 11 naszych Ogólnych warunków handlowych obowiązujących w odniesieniu do sklepu online.