Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Żwirek dla kota marki Cat's Best

Żwirek cat’s best to połączenie technologii z naturą. Składa się on z roślinnych włókien, które niezwykle skutecznie wchłaniają wilgoć i pozwalają na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z kuwety. Co więcej, dzięki zaufaniu właścicieli kotów, jest to jeden z najpopularniejszych żwirków na świecie. Dzięki temu, że zawiera naturalne składniki, zapewnia Twojemu domowemu tygrysowi komfort i wygodę podczas korzystania z kuwety.

Co więcej, kupując żwirek marki Cat’s best, chronisz środowisko naturalne. W przeciwieństwie do większości żwirków innych marek może być on utylizowany w higieniczny, ekologiczny i tani sposób. Co więcej, jest w 100% biodegradowalny.

Mamy bardzo dobrą wiadomość! Żwirek całkowicie rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu sprzątanie kuwety nigdy nie było prostsze.

Cat’s best Original

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, żwirek ten może pozostawać w kuwecie aż do 7 tygodni! Małe bryłki pozostałe po kocich wizytach w kuwecie możesz z łatwością spłukać w toalecie, ponieważ rozpuszczą się one w wodzie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zapewnisz komfort swojemu pupilowi.

Cat’s best Smart Pallets

Żwirek Smart Pallets został opracowany w taki sposób, że nie przylepia się do kocich łap. Dzięki temu Twoje mieszkanie pozostanie czyste, a dodatkowo zapewnisz komfort swojemu domowemu tygrysowi. To nie wszystko! Żwirek wchłania wilgoć aż do 7-krotności swojej objętości i tak jak wszystkie inne produkty marki Cat’s best jest ekologicznie zrównoważony i biodegradowalny.

Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 4 odpowiedzi.