Bezpłatna wysyłka     osiągnięto
Bezpłatny  zwrot
Duży  asortyment
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Zgłoś się do bezpłatnego newslettera Maxi Zoo


Jeśli zapisze się Pan/Pani do newslettera Maxi Zoo, otrzyma Pan/Pani kupon zniżkowy o wartości 15%, który można zrealizować podczas kolejnych zakupów.

Czekają na Pana/Panią następujące wyjątkowe oferty:

  • Kupon zniżkowy o wartości 15% do wykorzystania w sklepie internetowym, jeśli abonuje Pan/Pani nasz newsletter³
  • Wiele ekskluzywny promocji
  • Praktyczne porady i wskazówki
  • Wyjątkowe niespodzianki urodzinowe

Tutaj można się zarejestrować do newslettera Maxi Zoo:

  •  

Co należy zrobić po zapisaniu się do newslettera?

Po zapisaniu się do newslettera (czyli po kliknięciu przycisku „Wyślij zgłoszenie do newslettera”) otrzyma Pan/Pani wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie swojego zgłoszenia. Następnie prześlemy Panu/Pani kupon zniżkowy o wartości 15%. Jeśli potwierdzi Pan/Pani zapisanie się do newslettera, będziemy regularnie wysyłać Panu/Pani newsletter Maxi Zoo. Dodatkowo może Pan/Pani wybrać swoje indywidualne ustawienia newslettera. W każdej chwili może Pan/Pani ponadto zrezygnować z jego otrzymywania. Łącze rezygnacji znajdzie Pan/Pani w każdym newsletterze Maxi Zoo.

²Wszystkie oferty sklepu zawarte w newsletterze Maxi Zoo to niewiążące ceny sugerowane i obowiązują one wyłącznie w sklepach Maxi Zoo w Polsce, których dana oferta dotyczy. W przypadku zamówienia w sklepie internetowym Maxi Zoo towar może zostać wysłany wyłącznie do Polski.

³Kupon otrzyma Pan/Pani wyłącznie, jeśli abonuje Pan/Pani newsletter Maxi Zoo po raz pierwszy. Wyślemy go Panu/Pani w oddzielnej wiadomości e-mail. Kupon jest jednorazowy i można go zrealizować w sklepie internetowym lub stacjonarnym Maxi Zoo od wartości zamówienia wynoszącej 99 PLN. Kupon nie obowiązuje w przypadku zakupu książek i/lub gazet i nie można go łączyć z innymi kuponami.

Z abonowania newslettera można zrezygnować w każdej chwili. Pana/Pani dane nie są przekazywane stronom trzecim.