• Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
 • 45 dni na darmowy zwrot
 • Program PAYBACK

Aktualne oferty w sklepach Maxi Zoo

Sprawdź wszystkie aktualne kampanie naszych sklepów stacjonarnych.

 

Nasze oferty dla Twojego pupila

2nd call 18.05 – 7.06

 • 10 lat Maxi Zoo w Polsce – wybrane produkty w super ofertach – okres promocji trwa od 18.05 do 7.06.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się ze sobą.
 • Kociaki i szczeniaki – Przy zakupie min. 2 produktów otrzymasz 20% rabatu – Oferta jest ważna w dniach 02-29.05.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy produktów dla szczeniąt i kociąt jak: zabawki, akcesoria, legowiska, miski, drapaki, transportery, kuwety.
 • Dzień dziecka – Przy zakupie 2 produktów otrzymasz 20% rabatu. – Oferta jest ważna w dniach 30.05-02.06.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy wybranych przysmaków i zabawek Promocja nie łączy się z innymi rabatami i jest dostępna tylko w sklepach stacjonarnych do wyczerpania zapasu.
 • Real Nature – kup min. 3 produkty i odbierz 15% rabatu. Oferta jest ważna w dniach 11.05-07.06.2022. Oferta dotyczy wybranych karm mokrych i suchych dla psów i kotów całej marki Real Nature – promocje nie łączą się ze sobą. Oferta tylko w sklepach stacjonarnych.
 • Royal Canin – kup wybraną karmę dla kociąt lub szczeniąt i odbierz album gratis – oferta obowiązuje od 18.05.2022 do 7.06.2022- Warunkiem otrzymania gratisu jest spełnienie warunku zakupu karmy dla szczeniąt lub kociąt Royal Canin objętych promocją. Liczba gratisów dostępna do wyczerpania zapasu w sklepie. Oferta dostępna tylko w sklepach stacjonarnych.
 • Payback Oferta ważna od 11.05 do 7.06.2022 r. lub do wyczerpania zapasów, po zeskanowaniu przy kasie zarejestrowanej karty PAYBACK. Oferta 5x więcej punktów obowiązuje przy zakupach za min. 100 zł. Oferta obowiązuje po zeskanowaniu przy kasie karty PAYBACK, a następnie kuponu albo po aktywacji kuponu w aplikacji PAYBACK lub na www.payback.pl. Jeśli oferta obowiązuje również na stronie www.maxizoo.pl, należy podać numer karty PAYBACK oraz kod promocyjny podczas transakcji spełniającej warunki tej oferty. Aby otrzymać punkty promocyjne, należy zebrać min. 1 punkt podstawowy lub więcej, jeśli tak wskazuje kupon. W przypadku ofert mnożnikowych pomnożeniu podlegają wyłącznie punkty podstawowe. Punkty zostaną doliczone na konto PAYBACK w terminie do 72 godzin od daty zakończenia promocji. Przy jednej transakcji może zostać użyty tylko jeden kupon promocyjny z danej kategorii. Warunki naliczenia punktów PAYBACK (w tym produkty niepodlegające naliczeniom) znajdziesz na stronie www.maxizoo.pl/payback

Akcja miesiąca

Akcja miesiąca

Nowe otwarcie sklepów Maxi Zoo

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje o nowych otwarciach! Wejdź tutaj.

Oświadczenie potwierdzające zwycięstwo w konkursie TOP FOR DOG w kategorii „Najlepszy Sklep Stacjonarny” ! Sprawdź TUTAJ.

Wyszukiwanie sklepów

 • Regulamin zwrotów i wymiany towarów w sklepach stacjonarnych znajdziesz tutaj.
 • Regulamin kart podarunkowych w sklepach stacjonarnych dostępny jest tutaj.
 • Regulamin wprowadzania zwierząt do sklepów Maxi Zoo dostępny jest tutaj.

Zadzwoń i zamów produkty dla Twojego pupila!

Call and pick up B&M Store Poland

Zadzwoń, zamów, odbierz, zapłać, i nakarm.
Wiemy, że zapasy szybko się kończą. Przemyślcie w domu zakupy, zróbcie listę i zadzwońcie bezpośrednio do sklepu. Nasi sprzedawcy doradzą Wam dobór odpowiedniej karmy i przygotują paczkę. Dostaniecie potwierdzenie o tym, że paczka jest gotowa do odbioru. Wystarczy, że przyjdziecie ją odebrać. Pamiętaj, że Wasze zamówienie będzie czekało na odbiór do 24 godzin od założenia zamówienia.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj