• Brak minimalnej kwoty zamówienia
  • Bezpłatna wysyłka od 99 zł.
  • 45 dni na darmowy zwrot
  • Program PAYBACK

Aktualne oferty w sklepach Maxi Zoo

Sprawdź wszystkie aktualne kampanie naszych sklepów stacjonarnych.

 

Nasze oferty dla Twojego pupila

2nd call 14.09-04.10

  • Higiena i grooming – Przy zakupie min. 3 produktów otrzymasz 20% rabatu – Oferta jest ważna w dniach 01-30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy produktów z kategorii: pielęgnacja, szampony, szczotki i grzebienie, higiena kocia, żwirki, kuwety, podkłady i pieluchy. Promocje nie łączą się ze sobą. Oferta tylko w sklepach stacjonarnych. Mechanizm promocyjny będzie automatycznie działał na kasie. Promocje nie łączą się ze sobą
  • Pomocja MULTIFIT – obowiązuje w terminie 7.09.-4.10.2022 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych karm mokrych i suchych dla kotów oraz psów, a także sianka i pokarmu dla małych zwierząt. Rabaty będą naliczać się na kasie. Promocja nie łączy się z innymi.
  • Międzynarodowy Dzień Zwierząt z Maxi Zoo – Kup min. 3 produkty i odbierz 20% rabatu. Oferta ważna w dniach 28.09–4.10.2022 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Akcja promocyjna dotyczy wybranych przysmaków i zabawek dla psów, kotów oraz małych zwierząt. Promocje nie łączą się ze sobą. Oferta ważna tylko w sklepach stacjonarnych.
  • Payback -Oferta ważna od 7.09 do 4.10.2022 r. lub do wyczerpania zapasów, po zeskanowaniu przy kasie zarejestrowanej karty PAYBACK.Oferta 7x więcej punktów obowiązuje przy zakupach za min. 120 zł. Oferta obowiązuje po zeskanowaniu przy kasie karty PAYBACK,a następnie kuponu. Aby otrzymać punkty promocyjne, należy zebrać min. 1 punkt podstawowy lub więcej, jeśli tak wskazuje kupon. W przypadku ofert mnożnikowych pomnożeniu podlegają wyłącznie punkty podstawowe. Punkty zostaną doliczone na konto PAYBACK w terminie do 72 godzin od daty zakończenia promocji. Przy jednej transakcji może zostać użyty tylko jeden kupon promocyjny z danej kategorii. Warunki naliczenia punktów PAYBACK (w tym produkty niepodlegające naliczeniom) znajdziesz na stronie www.maxizoo.pl/payback

Akcja miesiąca

Nowe otwarcie sklepów Maxi Zoo

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje o nowych otwarciach! Wejdź tutaj.

Oświadczenie potwierdzające zwycięstwo w konkursie TOP FOR DOG w kategorii „Najlepszy Sklep Stacjonarny” ! Sprawdź TUTAJ.

Wyszukiwanie sklepów

  • Regulamin zwrotów i wymiany towarów w sklepach stacjonarnych znajdziesz tutaj.
  • Regulamin kart podarunkowych w sklepach stacjonarnych dostępny jest tutaj.
  • Regulamin wprowadzania zwierząt do sklepów Maxi Zoo dostępny jest tutaj.

Zadzwoń i zamów produkty dla Twojego pupila!

Call and pick up B&M Store Poland

Zadzwoń, zamów, odbierz, zapłać, i nakarm.
Wiemy, że zapasy szybko się kończą. Przemyślcie w domu zakupy, zróbcie listę i zadzwońcie bezpośrednio do sklepu. Nasi sprzedawcy doradzą Wam dobór odpowiedniej karmy i przygotują paczkę. Dostaniecie potwierdzenie o tym, że paczka jest gotowa do odbioru. Wystarczy, że przyjdziecie ją odebrać. Pamiętaj, że Wasze zamówienie będzie czekało na odbiór do 24 godzin od założenia zamówienia.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj