Bezpłatna wysyłka  od 99 zł.  osiągnięto
45 dni na darmowy  zwrot
Ponad  9.000 produktów
Wysyłka jest teraz bezpłatna.

Wysokiej jakości karma dla psów Happy dog

Happy dog to zdrowa i idealnie zbilansowana karma dla psów. Spełnia ich wymagania i potrzeby na każdym etapie życia. Duży wybór smaków sprawia, że każdy właściciel znajdzie idealną karmę dla swojego czworonożnego przyjaciela, nawet jeśli cierpi on na nietolerancję pokarmową lub alergię.

Happy dog Supreme Sensible Africa

Sucha karma jakości Super-Premium Happy dog Supreme Sensible Africa oparta jest na mięsie strusia afrykańskiego. Jego mięso jest szczególnie rzadkim źródłem białka i sprawdza się idealnie w przypadku psów z nietolerancjami pokarmowymi. Karma jest połączeniem mięsa strusia oraz ziemniaków. Dzięki takiej recepturze sprawdza się jako przeciwalergiczny posiłek dla psów o specyficznych potrzebach żywieniowych, ale także w przypadku wszystkich smakoszy.

Happy dog Supreme Sensible Nowa Zelandia

Podróż do Nowej Zelandii to podróż do kraju przepełnionego naturą. Taka właśnie jest karma Happy dog Supreme Sensible Nowa Zelandia. Produkowana z 21% jagnięciny, 21% ryżu i suszonego mięsa zielonego małża. Tak powstaje zbilansowana karma jakości Super-Premium, która dzięki specjalnemu procesowi produkcji idealnie nadaje się do świadomego karmienia wrażliwych psów o specyficznych potrzebach żywieniowych.

Happy dog Supreme Sensible Toscana

Kuchnia śródziemnomorska słynie z aromatycznych ziół, mięsa kaczki, łososia i czerwonego winogrona. Połączenie tych zdrowych składników znajdziesz w karmie dla psów Happy dog Supreme Sensible Toscana! Dzięki zapewnieniu odpowiedniego procesu produkcji nadaje się idealnie dla każdego czworonoga, nawet jeśli jest wrażliwy i ma szczególne potrzeby żywieniowe. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku psów o niskim zapotrzebowaniu na energię, ze względu na umiarkowaną zawartość tłuszczu przy 22% udziału białka.

Filtr
usuń wszystkie
Filtr
usuń wszystkie

Dla zapytania “” znaleźliśmy 40 odpowiedzi.